Телевізійне інформаційне молодіжне об'єднання          

 
    Новини
    Історія
    Діяльність
    Обмін досвідом
    Наші проекти
    Звіти про діяльність
    Про нас у ЗМІ
    Партнери
    Інформаційний бюлетень
    ГО Кіровоградщини
 

НОВИНИ


Професії сфери послуг завжди в тренді

Члени громадської організації ТІМО «Відкриті двері» співпрацюючи з постійним партнером Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Є. Маланюка щодо сприяння профорієнтації молоді Кіровоградщини, долучились до організації чергового засідання клубу «Профі» за темою «Професії сфери послуг завжди в тренді».

26 березня члени клубу «Профі» здійснили пізнавальну екскурсію до Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі, відвідали виробничі майстерні з візажу і перукарської майстерності.

Майстер виробничого навчання Забабуріна Оксана Вікторівна, яка проводила заняття з візажу в майстерні, розповіла про участь учнів Ліцею в різноманітних конкурсах, як всеукраїнського так і міжнародного рівня, зокрема, в конкурсі «Кришталевий янгол». А також наголосила на участі учнів та викладачів КПЛСПіТ у різних благодійних та просвітницьких акціях.

Олена Миколаївна Смоквіна, майстер виробничого навчання з професії перукар (перукар-модельєр), розповіла про те, як відбувається навчальний процес, які профільні предмети вивчають та де проходять практику учні.

У магазині навчального закладу школярі мали можливість здійснити «покупки за дуже привабливими цінами» та дізнатися про тонкощі роботи продавця-касира.

Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі має угоди про співпрацю з європейськими країнами, де учні мають можливість здійснити виробничу практику та набути навичок самостійної роботи.

Протягом виїзного засідання члени клубу «Профі» дізналися більше про престижні і найбільш поширені професії сфери послуг та відчули себе ліцеїстами креативного професійного навчального закладу.


Заняття «Speak-Up» продовжуються!

Знання англійської мови на сьогоднішній день є своєрідним вікном у світ, адже, в більшості, політичне, економічне, культурне, наукове та спортивне життя всього світу «плине» саме цією мовою. Більше двох мільярдів людей розмовляють англійською!

15 лютого відбулось чергове заняття розмовного клубу «Speak-Up» з волонтерами Корпусу Миру – Тімом Ніколазі та Алексіс Претімен, організаторами якого виступили ГО ТІМО «Відкриті двері» та Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка.

Протягом засідання, молодь різного віку і рівнів англійською мовою активно обговорювала різноманітні теми, грала в ігри та проектувала життєві ситуації, без скутості практикуючи використання розмовної англійської мови. Адже вивчення англійської мови в теперішньому світі – це одна з найголовніших складових успішної людини.

Наступне заняття відбудеться в п’ятницю, 22 лютого. Будемо раді вас бачити о 16:00.


Здоров’я – усьому голова

Співпрацюючи з постійним партнером – Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Є. Маланюка щодо сприяння профорієнтації молоді Кіровоградщини, члени громадської організації ТІМО «Відкриті двері», долучились до організації чергового засідання клубу «Профі» за темою «Здоров’я – усьому голова».

29 січня відбулася зустріч із відомим в Україні психотерапевтом Рустамом Тараненком. Рустам Костянтинович очолює секцію арт-психотерапії Кропивницької філії Української спілки психотерапевтів.

Головною темою зустрічі була валеологія – наука про здоров’я. Рустам Костянтинович розповів про основні поняття в цій галузі медицини, про видатних вчених – основоположників української школи валеології, про Український інститут корекційної та реабілітаційної валеології, який діє з 2010 року.

Рустам Костянтинович провів кілька вправ із циклу тренінгів, які дозволили учасникам зустрічі відчути силу думки, тобто в черговий раз довели, що емоції мають вплив на фізичне самопочуття людини. Ці вправи допомогли школярам відчути себе більш емоційно і психологічно врівноваженими, отримати нові знання із психосоматики. Рустам Костянтинович також наголосив, що дуже корисною у лікування нервових захворювань є арт-терапія.

Сьогодні професії валеолога навчають у багатьох вузах країни, зокрема – в університетах Києва та Харкова, де свого часу формувалися наукові школи в цій галузі. Після закінчення вузу валеологи працюють у навчально-виховних закладах (дитячих садочках, школах), а також як волонтери у військових частинах.

Рустам Тараненко порадив бути завжди професіоналом у своїй справі, ставитися бережно, як до оточуючих, так і до навколишнього середовища, вести здоровий спосіб життя.


Фотографія – це світло душі

22 січня, в рамках клубу «Профі», відбулася зустріч із заслуженим журналістом України Ігорем Демчуком. Дискусія навколо формування життєвих орієнтирів виявилася жвавою та навіть гарячою завдяки професійному втручанню гостя.

Ігор Миколайович розповів про початок своєї кар’єри в журналістиці, про перші публікації, з яких починалася його робота як фотожурналіста, зокрема, про знаного земляка-хлібороба Олександра Гіталова, про роботу журналістом газети «Народне слово» та багатьох електронних видань. Зокрема, роботи знаного майстра фотографії кожного дня можна побачити на сайті “FotoІnform”.

Ігор Демчук поділився секретами своєї майстерності з учасниками клубу, звернувши особливу увагу на те, що в професії журналіста дуже важливо допомогти особистості під час інтерв’ю розкритися, викликати у неї позитивні емоції та зрозуміти її життєве кредо. Професія журналіста також передбачає максимальну об’єктивність у поданні матеріалу.

А ще Ігор Миколайович розповів цікавинки з історії цифрової фотографії, порадив школярам перечитувати улюблені книги, і, звичайно ж, завжди вчитися та відкривати для себе нові горизонти.


Продовження занять клубу розмовної англійської мови «Speak Up» на базі Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка

Розмовна англійська мова сьогодні є необхідною для всіх. Вона знадобиться для подорожей, відряджень, навчання і роботи в іноземних компаніях. Спілкування з друзями та колегами з інших країн теж є неможливим без розмовної англійської на досить високому рівні. Єдиний спосіб ефективно розвинути цю навичку — спілкуватися англійською.

З 18 січня 2019 року, продовжив свою роботу розмовний клуб “Speak Up” організаторами якого виступили ГО ТІМО «Відкриті двері» та Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка. До діяльності клубу в цьому році долучились волонтери Корпусу миру Алексіс Претімен та Тімоті Ніколазі, а також і інші волонтери зі Сполучених штатів Америки, які з радістю спілкуються з учасниками та готують цікаві засідання.

Засідання розмовного клубу англійської мови «Speak Up» відбуваються кожного вівторка та п’ятниці о 16.00, заняття проходять за участі Алексіс Претімен та Тімоті Ніколазі.

Не втрачайте можливості живого спілкування з носіями мови.


Facebook