Телевізійне інформаційне молодіжне об'єднання          

 
    Новини
    Історія
    Діяльність
    Обмін досвідом
    Наші проекти
    Акція
    Про нас у ЗМІ
    Партнери
    Радимо прочитати
    Інформаційний бюлетень
    ГО Кіровоградщини
 

Події 2000-2010 року

За 2000-2010 роки організацією набуто значного досвіду в проведенні різноманітних суспільно-значущих заходів. Наприклад, за участі представників організації були проведені і одержали позитивного резонансу 2 обласні науково-практичні конференції.

Обласна науково-практична конференція “Молодь у правовому полі: час нових підходів” (м. Кіровоград, 2000 р.)

На фото: Учасники Конференції «Молодь у правовому полі: час нових підходів» (2000 рік) – Віннік Марина Володимирівна, заступник директора з наукової роботи Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка з представниками Полтавського благодійного фонду «Анти-СНІД»

На фото: Горошко Лариса Олексіївна, начальник відділу по роботі з молоддю, сім’єю та жінками управління у справах сім’ї та молоді Кіровоградської облдержадміністрації - представник організаційного комітету конференції «Молодь у правовому полі: час нових підходів» та учасники конференції: Ільченко Катерина Тимофіївна, лікар Кіровоградського обласного центру здоров’я; Овчаренко Едуард Валерійович, старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах неповнолітніх УМВС України в області; Проценко Василь Семенович, заступник директора Кіровоградського обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, підполковник у відставці.

 

Обласна науково-практична конференція “Патріотичне виховання в контексті підготовки до служби в Збройних Силах України та її захисту” (м. Кіровоград, 2002 р.).

На фото: Загоровський Олександр Григорович, офіцер військової частини А 0759, учасник конференції «Патріотичне виховання в контексті підготовки до служби в Збройних Силах України та її захисту», проводить заняття з молоддю.
      Досвід та ресурси, набуті під час діяльності організації, сприяли можливості підключитися до Національної Програми розвитку соціальної взаємодії державних закладів культури та громадських організацій, що того часу була створена і втілювалася в дію Кіровоградським центром підтримки творчих ініціатив (Президент Станкевич Л.О., віце-президент Абрамов Л.К.) Згідно цієї Програми на базі Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка, партнера ТІМО «Відкриті двері», у 2005 році було створено інформаційно-консультативний пункт (ІКП) для лідерів та членів громадських організацій м. Кіровограда та Кіровоградської області.
      Згідно Положення, одним із головних завдань ІКП є надання інформації про діяльність громадських організацій, благодійні програми та конкурси, а також консультування з різних аспектів діяльності НДО шляхом проведення інформаційних сесій, семінарів, конференцій, круглих столів, підготовки та розповсюдження інформаційних бюлетенів за матеріалами Інтернету, інших ресурсів щодо підтримки діяльності третього сектору.
      ГО ТІМО «Відкриті двері» дотримується ідеї консолідації громади задля загального добробуту і позитивних зрушень. Під час інформаційних сесій лідери НДО Кіровоградщини у неформальній обстановці мають змогу зустрітися і поспілкуватися як з метрами громадського руху так і з представниками державних установ регіону.
На фото: Прядко Ольга Вікторівна проводить інформаційну сесію для громадських організацій.
На фото: Обговорення новин НДО триває і після завершення інформаційної сесії: Прядко Ольга Вікторівна (ГО ТІМО «Відкриті двері»), Літвінова Єлизавета Генадієвна (ГО ОЖІС), Віннік Марина Володимирівна (ГО «Інститут соціальної адаптації»), Ротар Тетяна Петрівна (ГО ТІМО «Відкриті двері»), Редозубов Олександр Аркадійович (Кіровоградська обласна федерація спорту інвалідів з вадами розумового та фізичного розвитку).
На фото: Зустріч учасників інформаційної сесії з представниками Центру інституціонального розвитку (Устиновський Олександр Григорович, журналіст газети «21–й канал», Станкевич Людмила Олександрівна, Президент ЦПТІ, представники Центру інституціонального розвитку - Береславський Сергій Миколайович та Прокопович Наталія Володимирівна).
На фото: Лідери НДО Кіровоградської області: Віннік Марина Володимирівна, президент Кіровоградської обласної молодіжної організації «Інститут соціальної адаптації», Дурнов Володимир Андрійович, керівник ГО «Перспектива», Колебиденко Володимир Олександрович, голова Знам’янського клубу «Центр виховання молоді «Чайка» та інші учасники інформаційної сесії обговорюють перспективи розвитку громадського сектору Кіровоградщини з представниками Центру інституціонального розвитку.
      Завдяки інформаційно-консультативній підтримці ІКП робота багатьох НДО регіону стала більш ефективною.
      Зокрема, громадська організація «Центр виховання молоді “Чайка” (м. Знам’янка Кіровоградської обл.) захистила і успішно реалізувала проект, отримавши грант від ІСАР “Єднання”. Кіровоградський підприємець Едеменко Людмила мала можливість підвищити професійні навички в США завдяки участі у проекті “Гармонія”. Громадська організація “Педагоги за мир та взаєморозуміння” (м. Кіровоград) провела брифінг з проблем СНІДу. Школярка Ірина Михальонок, написала твір, стала переможницею конкурсу “Дівочий світ” та реалізувала ідеї дівочого лідерства в Києво-Могилянській академії та ін.
      Громадська організація «Кіровоградське телевізійне інформаційне молодіжне об’єднання «Відкриті двері» є активним учасником громадського руху регіону.
      Представники організації:
- беруть участь в заходах щодо важливих суспільних проблем як державних так і громадських організацій регіону;
- підвищують рівень професіоналізму під час тренінгів, семінарів-практикумів, інших форм навчання, що проводять громадські організації, державні установи як в регіоні так і за її межами;
- займаються практичної роботою щодо вирішення важливих суспільних проблем в регіоні.
На фото: Спілкуємося, навчаємося, обговорюємо ідеї…: представники НДО м. Кіровограда – учасники інформаційної сесії під час перерви
На фото: Президент ТО «ТОРО» Хмара Олексій Сергійович під час інформаційної сесії ділиться думками з представниками громадськості щодо успішної діяльності третього сектору (2007 р.)
На фото: Свою думку про ефективні шляхи і форми співпраці громадськості з державними установами доводить до відома учасників інформаційної сесії директор Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Краснокутський Олег Володимирович
На фото: Про досвід співпраці з громадськими організаціями та перспективи на майбутнє розповідає Дорохіна Людмила Володимирівна, начальник відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради.
На фото: Про досвід діяльності НДО в інших країнах та перспективи і можливості розвитку громадського руху в Україні і, зокрема, в Кіровоградської області розповідає Президент ЦПТІ Станкевич Людмила Олександрівна
На фото: учасники інформаційної сесії під час зустрічі з Президентом ЦПТІ, Станкевич Людмилою Олександрівною.
      Коло професійних інтересів ТІМО «Відкриті двері» торкається різних аспектів суспільного життя. У сфері інтересів організації як розвиток громадянського суспільства в регіоні і, зокрема, третього сектору, так і проблеми молоді з обмеженими фізичними можливостями, працевлаштування, проблеми збереження здоров’я підростаючого покоління, екології, інші важливі суспільно-значущі теми.
      Проблема профілактики куріння є важливою медичною, педагогічною, суспільною проблемою. Організація стала ініціатором проведення в Кіровоградській області різних заходів, тренінгів, презентацій видань, обговорень, «круглих столів», звернень до місцевої влади з теми захисту молоді від тютюнового диму.
      У 2004 році ТІМО “Відкриті двері” ініціювала серед учнівської та студентської молоді обласну Акцію проти тютюнопаління “Зроби свій вибір сьогодні”. Акція проводилась спільно з управліннями у справах сім’ї, молоді та спорту, освіти і науки, культури і туризму облдержадміністрації, обласним Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, обласним Центром здоров’я, обласною бібліотекою для юнацтва ім. О.М.Бойченка. В межах Акції проведено конкурси–тренінги „Ми проти паління” в 7 учбових закладах м. Кіровограда, презентацію буклету „Чи варто підкорювати/підкурювати цю вершину?” Кіровоградського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, заходи в бібліотеках області.
На фото: Учасники круглого столу проти тютюнопаління Рижко Олександр Олексійович, обласний пульманолог, завідуючій пульманологічним відділенням Кіровоградської обласної лікарні, Прядко Ольга Вікторівна (ГО ТІМО «Відкриті двері»), Сінченко Дмитро, голова обласної молодіжної громадської організації «Молодий Народний Рух», Бринза Олена, журналіст програми «День за днем» Кіровоградської державної обласної телерадіокомпанії.
      У 2005 році представники організації ТІМО „Відкриті двері” увійшли до складу Коаліції громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну».
      ГО ТІМО «Відкриті двері» стали ініціаторами кампанії внесення змін в законодавство на місцевому рівні пропозицій щодо обмеження куріння в громадських містах.
      Членами ГО ТІМО «Відкриті двері» у партнерстві з Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва ім. О.М. Бойченка за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації проведений круглий стіл «Рішення є: подальші дії» з проблеми обмеження куріння у громадських місцях (2009 рік). В заході брали участь представники громадських організацій та владних структур міста. Учасники заходу обговорили проблеми обмеження куріння у м. Кіровограді, виробили стратегію діяльності у даному напрямку на майбутнє.
      Члени організації є постійними учасниками Всеукраїнських заходів для представників НДО, які організує Український інформаційний центр з проблем алкоголю та наркотиків.

ГО ТІМО «Відкриті двері» здійснює інформаційну підтримку Програми громадської дипломатії «Громадські зв’язки» Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) на території Кіровоградської області і неодноразово брали участь у поширенні інформації, розповсюдженні анкет, організації співбесід та ін. щодо стажування в США бізнесменів, фермерів, педагогів, представників ЗМІ Кіровоградської області.
      У 2009 році 15 представників Кіровоградської області пройшли стажування в США за темою «Екологічна освіта молоді».

На фото: Голова ГО ТІМО «Відкриті двері» Лариса Савенко та Олег Давидов, координатор Програми «Громадські зв’язки», проводять робочу зустріч в ОЮБ ім.О.М.Бойченка з кандидатами на участь в стажуванні. (2009 рік).

Одним з напрямків діяльності ТІМО «Відкриті двері» є також сприяння комплектуванню бібліотек Кіровоградщини книгами з питань діяльності третього сектору, здорового способу життя підлітків та молоді, толерантності, екології тощо.

Facebook