Телевізійне інформаційне молодіжне об'єднання          

 
    Новини
    Історія
    Діяльність
    Обмін досвідом
    Наші проекти
    Акція
    Про нас у ЗМІ
    Партнери
    Радимо прочитати
    Інформаційний бюлетень
    ГО Кіровоградщини
 

Події 2011 року

У Вознесенську збиралися аніматори

        16–18 грудня 2011 року у м. Вознесенську (Миколаївська область) Центром підтримки творчих ініціатив (ЦПТІ) та Лігою аніматорів місцевих громад проведено Форум аніматорів місцевих громад для учасників Національної програми «Розвиток соціальної взаємодії закладів культури та громадських організацій». До участі запрошувались випускники першої Польсько-української Школи аніматорів, представники Центрів місцевої активності, органів місцевого самоврядування та ЗМІ, зацікавлені особи та організації.
        Програма Форуму була насиченою: зустрічі з представниками влади, тренінг, майстер-клас, відвідування благодійної передноворічної ярмарки, обмін досвідом, спілкування з представниками місцевих громадських організацій.
        У рамках Форуму тренерами Товариства Лева Людмилою Роман та Оксаною Чабан був проведений тренінг щодо підвищення активності населення, місця та ролі громадських організацій в цьому процесі.
        Людмила Станкевич, Президент ЦПТІ, організатор та модератор Форуму, провела майстер-клас з підготовки слайд-презентації громадської організації.
        Учасники Форуму мали змогу обмінятись досвідом: до уваги присутніх були представлені виступи з яскравими слайд-презентаціями, серед яких особливо запам’яталися декілька. Зокрема, завдяки діяльності осередку громадської активності с. Новобогданівка «Крок в майбутнє» (Миколаївська область) силами волонтерів відремонтовано і обладнано приміщення, в якому діти отримують дошкільну освіту, в той час, коли їхні батьки працюють. Проект «Сонечко нашим дітям» був підтриманий і районною адміністрацією, і сільським головою. Із різних джерел на дофінансування проекту було залучено 200 тисяч гривень, в той час, як бюджет проекту складав 50 тисяч гривень. Цікавим є проект «Карта мрій», підтриманий Антикризовою гуманітарною програмою Міжнародного фонду «Відродження». Його метою є створення центру місцевої активності на базі будинку культури с. Новобогданівка у партнерстві із місцевою владою та бізнесом. На сьогодні діяльністю організації охоплено майже все населення села.
        ГО «Іванівська веселка» спільно з Іванівською сільською радою (Новоукраїнський район Кіровоградська область) реалізує проект «Перетворення Іванівського сільського будинку культури на Центр громадської активності та взаємодопомоги «Ковчег» за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». У межах проекту буде відремонтовано будинок культури. В ньому працюватиме бібліотека, обладнана комп'ютерами з доступом до мережі Інтернет.
        Вознесенська міська громадська організація «ЦАЛ «Сузір’я»» проводить різні благодійні акції для збору коштів і вирішення проблем громади. Декілька років тому ГО відмовилась від написання проектів на конкурси міжнародних благодійних фондів і почала шукати гроші всередині громади. Спочатку збирають пропозиції щодо необхідності вирішення певних проблем, проводять обговорення та обраховують потребу і розпочинають роботу: розставляють скриньки в супермаркетах, відвідують бізнесменів, проводять аукціони, ярмарки проектів. За декілька місяців збирають понад 150 тис. грн. і, таким чином, вирішують проблему: обладнують дитячі майданчики, ремонтують будинок культури в сусідньому селі, допомагають у лікуванні хворих та ін. Представники влади м. Вознесенська підтримує діяльність ГО. Прикладом може бути благодійна акція «Играем вместе!», в рамках якої - благодійний концерт «Виставка соціальних проектів та послуг «Перспектива», «Благодійний Різдвяний Bazar». Метою проведення акції є привернення уваги громадськості міста, місцевої влади та бізнесу до проблеми функціонування закладів культури та можливості надання на їх базі нових соціальних та інформаційних послуг місцевими громадськими формуваннями.
        Членами Олександрійського ресурсного благодійного інформаційного консультативного центру (Кіровоградська область) реалізовано декілька проектів, серед яких - «Виставка соціальних проектів», «Сузір’я доброго почину», «Мистецтво проти наркотиків і СНІДу» «Організація інформаційного обміну: у кожного є проблеми, які легко вирішувати разом». На рахунку організації є й інші добрі справи – за зібрані кошти завершено реконструкцію школи в с. Протопопівка, зібрано кошти для дітей-сиріт Новопразької школи-інтернату тощо. Всі заходи спрямовуються на те, щоб громада відчула свої можливості у вирішенні конкретного питання.
        Перед учасниками Форуму виступила також Любов Варюхіна, заступник директора Миколаївської централізованої бібліотечної системи для дорослих ім. М.Кропивницького, координатор Центру соціальної активності («Модель центру місцевої активності в публічній бібліотеці: з досвіду роботи Миколаївської ЦБС для дорослих ім. М. Кропивницького»). Вона розповіла, що до структури бібліотеки було внесено зміни – створено Центр соціальної активності, його керівником стала директор бібліотеки. Серед форм роботи Центру – вуличні акції, конференції, збір коштів та ін. На сьогодні Центр має понад 20 успішно реалізованих проектів («Миколаїв – місто відкритого простору», «Бібліоміст» та ін.). У роботі Центру допомагає представник Корпусу Миру.
        Викликало захоплення учасників Форуму відвідування передноворічної благодійної ярмарки проектів, організованої Вознесенською міською громадською організацією «ЦАЛ «Сузір’я»». Ярмарка проходила в міському будинку культури. Гостей зустрічали волонтери – юнаки та дівчата в капелюшках Санта Клауса, закликали до придбання різних кондитерських виробів та солодощів, продавали іграшки, виготовлені дітьми-інвалідами. Волонтери разом із малечею водили хоровод навколо ялинки в фойє, запрошували гостей до зали. Поруч продавали свої вироби майстри декоративно-ужиткового мистецтва. Тут діти могли поспілкуватися із живим Сантою, який сидів у кріслі, розповісти йому про свої бажання; усі бажаючі могли також сфотографуватись із Дідом Морозом, який стояв біля ялинки. Кожен з учасників Форуму придбав якусь дрібничку на згадку про ярмарку. А потім була безпосередньо сама ярмарка проектів, яка проходила в глядацькій залі: ведучі називали автора та тему проекту, автори проекту виходили на сцену і коротко розповідали про проект, його спрямування та очікуваний результат. Багато авторів провели свої презентації у вигляді міні-спектаклів, як ось, наприклад, дитяча бібліотека – авторка проекту вийшла в костюмі феї в оточенні дітей, одягнених в костюми літературних героїв. Деякі автори не могли вийти без сторонньої допомоги на сцену. Їх вивозили на інвалідному візку. Презентації проектів чергувались із концертними номерами у виконанні артистів, талановитої молоді, дітей. А потім був проведений благодійний аукціон – продавали дитячі малюнки та картини. Всі зібрані кошти запланували витратити на оновлення дитячих майданчиків міста Вознесенська.
        В.Зеленіна, член ГО ТІМО «Відкриті двері»

В.Зеленіна розповідає про діяльність ТІМО ВІдкриті двері

Виконання тренінгових вправ

Л.Станкевич проводить майстер-клас

Модератор Л.Станкевич

Представлення свого варіанту вирішення проблеми

Тренінг проводить Л.Роман, тренер Товариства Лева

Тренінг Робота в групах

Тренінгові вправи

 

 


Де прихована геніальність?

Під такою назвою відбулася 15 грудня в обласній бібліотеці для юнацтва ім. О.М.Бойченка, в межах інформаційної сесії для громадських організацій презентація сімейного центру «Ладушки» ГО «Інститут соціальної адаптації», який провела Кришня Наталія Володимирівна, Монтессорі – педагог сімейного центру «Ладушки» ГО «Інститут соціальної адаптації».
Під час презентації учасники сесії мали можливість познайомитися з представниками центру, відкрити для себе основи методики М.Монтессорі, практично попрацювати з спеціальними розвиваючими матеріалами – Монтессорі .
Усі присутні одержали ґрунтовні відповіді щодо виховання дітей дошкільного віку.

  Студії для дітей
 1. Ранній розвиток (1,5-2,5 роки)
 2. Всебічний розвиток особистості (3-5 років)
 3. Методика Марії Монтессорі (1-5 років)
 4. Терапія (ЗПР, ДЦП, аутизм)
 5. Батьківський клуб
Сімейний центр «Ладушки» пропонує партнерство для реалізації проектів відкриття інтелектуальних кафе.
Мета проекту: відновити інтерес до живого спілкування, до єднання різних вікових та соціальних груп, поліпшення стосунків, підвищення цінності часу, проведеного разом і позитивного ставлення до життя.

м. Кіровоград, вул.Калініна, 16
тел. 095 855 68 25
www.kirinfo.kr.ua/ladushki
e-mail: maibutne@yandex.ru

 

 


Де прихована геніальність?

        15 грудня 2011 року о 15.00 год. відбудеться iнформацiйна сесія для громадських органiзацiй м. Кiровограда
        Мiсце проведення: м. Кiровоград, вул. Декабристiв 6/15 ( в примiщеннi обласної бiблiотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка)
        До участi в сесії запрошуються лідери громадських органiзацiй Кіровоградської області та усі бажаючи, хто має досвід роботи в третьому секторi або співпрацює з громадськими органiзацiями.

Програма :

 1. Майстер–клас Кришні Наталії Володимирівни, Монтессорі – педагога сімейного центру «Ладушки» ГО «Інститут соціальної адаптації»;
 2. Співпраця та координація роботи громадських організацій в розбудові громадянського суспільства (обмін досвідом);
 3. Інформування про додаткові ресурси діяльності ОГС (за матеріалами Інтернет).

Учасники сесii матимуть змогу розмiстити свої повідомлення на стенді
„Громадські органiзацii інформують”

За довідками звертайтеся за адресою:
тел.(0522)22 77 93,тел/факс 22 74 45
електронна адреса: timo_od@mail.ru
Ольга Вiкторiвна Прядко


Зусилля громади – шлях до майбутнього

Досвід розвитку сучасного українського суспільства свідчить, що громадські організації відіграють істотну роль у розбудові демократичного суспільства.
І, незважаючи на те, що громадський сектор в Україні розпочав свою діяльність не так давно, зараз він обґрунтовано вважається головним джерелом реальної демократизації українського суспільства. Функції організації життя і діяльності різних груп населення, які довгий час були прерогативою держави, відтепер виконує і громадськість.
Саме про це і йшла мова під час чергової сесії для НДО, що відбулася 18 листопада в обласній бiблiотеці для юнацтва ім. О.М. Бойченка.
Під час сесії присутні лідери та представники громадськості м. Кіровоград мали можливість зустрітися та поспілкуватися з Жаровою Іриною Миколаївною, керівником «Громадського офісу» при обласній державній адміністрації, директором «Інформаційно–ресурсного центру». Під час зустрічі присутні дізналися про пріоритети та перспективи діяльності нещодавно створеного інформаційно – ресурсного центру для громадських організацій.
«Безумовно, - зазначила керівник центру, - ми вважаємо своїм пріоритетним завданням створення ефективного механізму діяльності громадського сектору, який зможе у подальшому сприяти розвитку нашого міста».
Але, щоб дійсно відбулися позитивні зрушення необхідна активність і бажання усіх громадян. На даний час, завдяки тому, що створено центр, усі громадяни мають можливість запропонувати і реалізувати ідеї на благо рідного міста.
Можливо, хтось вважає, що ландшафт напроти його вікон може бути кращим і мріє про клумбу з екзотичними рослинами або скульптуру – витвір мистецтва? А хтось хотів би, щоб в місті був музичний фонтан?
А може бути і таке, що в мікрорайоні багато любителів спортивних занять, а придбати спортивні приладдя складно?
Чи може давно вже потрібно прибрати та устаткувати зону відпочинку біля ставка?
А може Ви хотіли б допомогти тим, кому потрібні речі, зібрати їх і передати в дитячий будинок чи в будинок, де мешкають люди похилого віку?
А може нам усім пора подумати і про те, що в мікрорайоні, або окремо в кожному домі повинні бути кімнати для прання, устатковані пральними машинами? І може тоді, ми зможемо познайомитися і поспілкуватися з сусідом, що мешкає поруч?
Дійсно, так багато корисного можна зробити, коли любиш своє місто, небайдужий до його жителів і бажаєш, щоб і про тебе сказали добре слово.
Будь ласка, така можливість є зараз !!!
Усі Ваші ідеї та пропозиції, спрямовані позитивним змінам на користь кіровоградців, можуть бути викладені у нескладній аплікаційній формі. Ви маєте шанс отримати певну суму коштів на їх реалізацію в рамках постійно діючого конкурсу проектів «Єлисаветград – креативне місто», презентацію якого здійснила І.М. Жарова під час заходу в бібліотеці.
Вона також повідомила, що проектні пропозиції можуть готувати та подавати як фізичні особи,громадські організації так і об’еднання громадян.

  Міні-гранти (до 10 тис. грн.) надаватимуться за наступними напрямками:
 • Єлисаветград – місто креативного комфорту;
 • Єлисаветград – місто креативної освіти;
 • Єлисаветград – місто креативних подій та заходів;
 • Єлисаветград – місто креативного довкілля.
Подавати грантові пропозиції потрібно до 20 числа кожного місяця протягом 2011-2012 рр., термін реалізації проекту не повинен перевищувати 3-х місяців.
Під час сесії присутні були поінформовані про інші додаткові ресурси діяльності для громадських організацій: грантові програми, конкурси, тренінги, в яких можна взяти участь як в Україні так і за її межами.
Член ГО ТІМО «Відкриті двері» Прядко Ольга


18 листопада 2011 року о 15.00 год. відбудеться iнформацiйна сесія для громадських органiзацiй м. Кiровограда

Мiсце проведення: м. Кiровоград, вул. Декабристiв 6/15 ( в примiщеннi обласної бiблiотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка)

До участi в сесії запрошуються лідери громадських органiзацiй Кіровоградської області та усі бажаючи, хто має досвід роботи в третьому секторi або співпрацює з громадськими органiзацiями.

Програма :

 1. «Зусилля громади – шлях до майбутнього» - зустріч з Жаровою Іриною Миколаївною, керівником «Громадського офісу» при обласній державній адміністрації, директором «Інформаційно–ресурсного центру».
 2. Презентація конкурсу « Єлисаветград – креативне місто».
 3. Інформування про додаткові ресурси діяльності ОГС (за матеріалами Інтернет).

Учасники сесii матимуть змогу розмiстити свої повідомлення на стенді

„Громадські органiзацii інформують”

За довідками звертайтеся за адресою: ГО ТIМО„Вiдкритi двері”
м.Кiровоград, вул. Декабристiв 6/15
тел.(0522)22 77 93,тел/факс 22 74 45
електронна адреса: timo_od@mail.ru
Ольга Вiкторiвна Прядко


Створимо спільне майбутнє разом!

«Створимо спільне майбутнє разом!» - під таким гаслом 18 жовтня в обласній бібліотеці для юнацтва ім. О.М.Бойченка проведену інформаційну сесію для лідерів громадських організацій та представників громадськості м. Кіровограда. В межах сесії відбулася зустріч зі Станкевич Людмилою Олександрівною, Президентом ГО Центр підтримки творчих ініціатив, Президентом Ліги Аніматорів місцевих громад.

Центр підтримки творчих ініціатив понад 10 років є партнером громадської організації ТІМО «Відкриті двері», яка підтримує ініційовану ЦПТІ «Національну Програму розвитку соціальної взаємодії державних закладів культури та громадських організацій».

На сесії розглядались питання існування громадського сектору в умовах сучасної української реальності.

«Третій сектор» - зауважила Людмила Олександрівна - «це консолідований громадський рух, який складається з окремих, взаємно не підпорядкованих, але взаємодіючих громадських організацій, які спрямовують енергію мешканців громад на творчу діяльність».

Сьогодні громадські організації України накопичили значний досвід вирішення соціальних проблем. В залежності від потужності, НДО допомагають владі та громаді розв’язати безліч проблем різної складності.

Разом з тим, громадські ініціативи на локальному рівні самі стикаються з великою кількістю труднощів, передусім, пов’язаних з ресурсною незабезпеченістю та відсутністю досвіду.

«Великі організації монополізували ринок надання соціальних послуг» - вважає Людмила Олександрівна.

У формі імпровізованого тренінгу присутні намагались відшукати відповіді на питання: А як існувати молодим організаціям? Як одержати кращі результати при найменших витратах? Як погодити свою діяльність із найближчим соціальним оточенням? Як краще залучити та розпорядитися наявними ресурсами для реалізації цілей організації? Як знайти підтримку в громаді?

Молодим організаціям важко знайти ресурси та свою соціальну нішу. Їм слід допомогти: навчити, забезпечити ресурсами, визначити пріоритети діяльності.

Отже, є необхідність об’єднатися та діяти разом. Форми співпраці можуть бути різні, але найчастіше, під час об’єднання, утворюються так звані кластери (неформальне об’єднання суспільних, державних та комерційних установ для розвитку регіону). В такому випадку кожна організація має виконати певний обсяг роботи задля досягнення спільної мети. Таким чином підвищується ефективність розв’язання соціальних проблем регіону.

Сфера діяльності організацій третього сектору охоплює практично всі галузі життя людини. Громадські організації створюють основу громадянського суспільства і є вирішальним стабілізуючим фактором, гарантом демократичного шляху розвитку країни.

Наприкінці зустрічі Людмила Олександрівна побажала успіхів у спільній діяльності громадським організаціям та державним установам Кіровоградщини.

Прядко Ольга Вікторівна, член ГО ТІМО "Відкриті двері"

 

 


18 жовтня 2011 року о 15.00 год. вiдбудеться iнформацiйна сесiя для громадських органiзацiй м. Кiровограда

Мiсце проведення: м. Кiровоград, вул. Декабристiв 6/15 ( в примiщеннi обласної бiблiотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка)

До участi в сесiї запрошуються лiдери громадських органiзацiй Кiровоградської областi та усi бажаючи, хто має досвiд роботи в третьому секторi або спiвпрацює з громадськими органiзацiями.

Програма :

1. «Створимо спільне майбутнє разом!» - зустріч зі Станкевич Людмилою Олександрівною, Президентом ГО ЦПТІ, Президентом Ліги Аніматорів місцевих громад.

2.Співпраця та координація роботи громадських організацій в розбудові громадянського суспільства (обмін досвідом).

3.Інформування про додаткові ресурси діяльності ОГС (за матеріалами Інтернет).

Учасники сесii матимуть змогу розмiстити свої повiдомлення на стендi

„Громадськi органiзацii інформують”

За довiдками звертайтеся за адресою: ГО ТIМО„Вiдкритi дверi”
м.Кiровоград, вул. Декабристiв 6/15
тел.(0522)22 77 93,тел/факс 22 74 45
електронна адреса: timo_od@mail.ru
Ольга Вiкторiвна Прядко


Участь у тренінгах

Представник громадської організації Кіровоградське телевізійне інформаційне молодіжне об’єднання «Відкриті двері» - Полякова О.О. взяла участь в тренінгу, який проводився Інститутом соціокультурного менеджменту в рамках проекту “Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури” за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Перша частина тренінгу відбулась 16-18 серпня 2011 року в м. Ірпінь (Київська обл.), друга частина 21-23 вересня 2011 року в с. Піщане (АР Крим). У тренінгу взяли участь понад 20 представників з 14 областей України (АР Крим, Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська).

Під час тренінгу учасники навчались, працювали в групах, брали участь в іграх, конкурсах, тестуваннях. Все це відбувалось з метою здобуття навичок щодо анімації (оживлення) закладів культури, трансформування будинків культури та бібліотек в місцеві осередки громадської активності.

Учасники детально розглянули поняття анімації в громаді, хто такий аніматор, функції аніматорів в громаді.

* Аніматор у громаді – людина, яка живе на території громади, має бажання, знання, особистий практичний досвід у питаннях розвитку громади. Основне призначення цієї людини - створювати для членів громади сприятливі умови в просуванні їх ініціатив.

Важливі питання здобуття комунікативних навичок та тему соціальних технологій було розглянуто під час другої частини тренінгу.

Тренінги відбулись на високому рівні; а головне - всі учасники ознайомились з досвідом діяльності кожної окремої громадської організації, дізналися про нові форми роботи, здобутки, проблеми громад різних регіонів України.

Висвітлення тренінгу здійснювалось організаторами у соціальній мережі http://www.facebook.com/groups/adm.iscm/.

Полякова Олена, член ГО ТІМО «Відкриті двері»

В якості флеш-мобу зображаємо якості аніматорів (які є і яких ще не вистачає)

м.Ірпінь (16-18 серпня)

с.Піщане (АРМ Крим) 21-23 вересня

Працюємо над питанням «З ким простіше працювати аніматору з молоддю, або з людьми похилого віку»

Визначаємо методи інформування представників різних сфер діяльності

Робота в групах «Здатності і якості мешканців села»

А по завершенні навчання - вручення дипломів дипломів після

Під час тренінгу

 

 


За підтримки
Міжнародного фонду «Відродження»
м.Київ. вул. Артема, 46
тел.. +380(44)4619709
факс. +38(44)4867629
irf@irf.kiev.ua
http://www.irf.ua
Кіровоградське телевізійне інформаційне
молодіжне об’єднання «Відкриті двері»
м.Кіровоград, вул.Декабристів 6/15, 25006
тел. (0522) 22 77 93
timo_od@mail.ru
http://www.timo.kr.ua

Прес - реліз

Кіровоградським інформаційно-консультативний центром з питань працевлаштування молоді проведено прес-конференцію «Успіхи та перспективи реалізації проекту «Інформаційно-консультативний центр з питань працевлаштування, як засіб вирішення конкурентоспроможності молоді на ринку праці Кіровоградщини»

21 вересня 2011 року, в рамках проекту «Інформаційно-консультативний центр з питань працевлаштування як засіб вирішення конкурентоспроможності молоді на ринку праці Кіровоградщини», громадською організацією Кіровоградське телевізійне інформаційне молодіжне об’єднання «Відкриті двері», за підтримки антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження» проведено прес-конференцію «Успіхи та перспективи реалізації проекту «Інформаційно-консультативний центр з питань працевлаштування, як засіб вирішення конкурентоспроможності молоді на ринку праці Кіровоградщини».

В рамках заходу учасники обговорювалися успіхи та перспективи реалізації проекту «Інформаційно-консультативний центр з питань працевлаштування, як засіб вирішення конкурентоспроможності молоді на ринку праці Кіровоградщини».

Члени організації ТІМО «Відкриті двері» провели докладну презентацію діяльності першого на Кіровоградщині недержавного інформаційно-консультативного центру з питань працевлаштування молоді на ринку праці Кіровоградщини.

Серед учасників прес-конференції були присутні люди, що мають безпосереднє відношення до проблеми працевлаштування молоді, займаються вихованням підростаючого покоління. Це: Баварська Яна Валеріївна - заступник начальника відділу організації профорієнтації Кіровоградського обласного центру зайнятості; Коваленко Олена Миколаївна представник Кіровоградського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Земляний Євген Олександрович - провідний спеціаліст Головного управління юстиції у Кіровоградській області; Маринич Сергій Петрович - юрист Кіровоградської обласної благодійної організації «Нове покоління»; Мороз Станіслав Станіславович - викладач, завідувач практикою Кіровоградський інститут розвитку людини «Україна»; Ващенко Володимир Ігоревич - заступник директора з виховної роботи педагогічного ліцею при КДПУ ім. В. Винниченка та інші.

Учасники прес-конференції схвально оцінили роботу центру, висловили свою думку щодо доцільності створення недержавних Центрів з працевлаштування та побажали організаторам успішно продовжувати роботу у зазначеному напрямку.

Контакти: ТІМО «Відкриті двері»,
Полякова Олена , 095 474 75 88, timo_od@mail.ru

Перегляд відеоматеріалів про діяльність Центру з працевлаштування молоді

Модератор проекту В.Зеленіна - презентує звіт за результатами діяльності центру

 

 


Участь в вуличній акції

20 вересня 2011 року громадська організація ТІМО «Відкриті двері» в черговий раз презентувала себе громаді м. Кіровограда. Цього разу - під час ІV-го «Фестивалю молодіжної книги на вулиці Двірцевій» - вуличної акції, яку проводила Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О.М.Бойченка – партнер ТІМО.

Весело, змістовно та яскраво пройшов Фестиваль. Захід проходив під гаслом - «Бібліотека – серце мого міста», адже відбувався він напередодні святкування 257-ї річниці м. Кіровоград та Всеукраїнського дня бібліотек.

Протягом 6 годин, а саме з 10.00 до 16.00, на вулиці Леніна (колишній Двірцевій), в самому центрі міста Кіровограда, відбувалось надзвичайне дійство, присвячене книзі. У відкритті свята брали участь високоповажні гості, а саме:
Владов Іван Васильович - заступник голови Кіровоградської обласної ради
Рацул Олександр Анатолійович - голова Кіровської районної у м. Кіровограді ради
Шутка Валерій Васильович - депутат Кіровоградської міської ради
Агапєєва Наталія Юріївна - начальник управління культури і туризму Кіровоградської облдержадміністрації
Останній Віталій Миколайович - заступник начальника управління у справах сім’ї та молоді Кіровоградської облдержадміністрації
Шатна Лідія Францівна – начальник відділу управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації.

Вони привітали організаторів, гостей і учасників заходу, побажали усім гарного настрою та позитивних вражень.

Головною темою Фестивалю була «Українська книга для молоді». ГО ТІМО «Відкриті двері», яка мала на Фестивалі окрему палатку, представила гостям та учасникам заходу цікаву літературу з фонду бібліотеки організації, рекламну продукцію, познайомила з проектами, реалізованими за підтримки різних благодійних фондів, у т.ч. і міжнародних.

У Фестивалі брали участь: обласна організація Національної спілки письменників України, обласне літературне об’єднання «Степ». Крім того, що протягом дня працювали палатки цих організації, кіровоградські письменники охоче виступали на «гостьовому майданчику» Фестивалю та дарували свою творчість гостям. Серед виступаючих: В. Бондар - голова обласної організації Національної спілки письменників України, В. Погрібний - голова літературного об’єднання «Степ», поет О. Косенко, поетеса А. Корінь, письменниця А. Царук та інші. Не відставали від іменитих письменників і члени молодіжного літературного клубу «Ліра», що діє при бібліотеці. Не зважаючи на юний вік, вони охоче виступали біля мікрофона та дивували гостей силою власного слова.

Підтримали ідею проведення Фестивалю книжкові магазини та видавництва нашого міста: поліграфічний рекламно-видавничий центр «КОД», рекламно-поліграфічна компанія «Імекс ЛТД»; ПП Боса С.В., «Українська книга», «Шкільний всесвіт». Протягом дня усі бажаючи мали змогу не лише ознайомитись з асортиментом книжкових полиць магазинів, але й придбати книгу. Крім цього, відбулась презентація електронної книги – як одного з альтернативних видів сучасної книги, яку провели представники магазину «Комп’ютери».

Протягом дня, кожної години, розпочинали роботу одразу декілька майстер-класів.

Майстер-класи від майстринь, викладачів Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості: з мистецтва кераміки - під керівництвом В. Пухинди, мистецтва квілінг – керівник І. Гончаренко, килимарства – керівник О. Пренко. Разом з майстринями І. Кравченко та Н. Карпович навчалась кіровоградська молодь створювати ляльки-мотанки та прикраси зі стрічок. Гарним подарунком став майстер-клас від акторів Кіровоградського академічного обласного лялькового театру Н. Педько та Т. Царюк. Вони не лише поділилися секретами майстерності лялькарів з усіма бажаючими, але й влаштували справжню маленьку лялькову виставу за участю гостей Фестивалю. Спільно з консультантами фірми «Оріфлейм» (під керівництвом Л. Стрельнікової) хлопці та дівчата осягали мистецтво нанесення декоративної косметики – візаж. А разом з С. Хавроненко, викладачем кафедри «Дизайн» Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки, гості заходу опановували воскову техніку. Це цікава новаторська техніка, коли картини створюють за допомогою паперу, воскових олівців та звичайної праски.

Та не лише майстер-класами дивували цього дня бібліотекарі. Літературні вікторини, розіграші морозива, книжкові конкурси тривали цілий день. В рамках Фестивалю відбулось підведення підсумків та нагородження переможців конкурсу «Бібліотека майбутнього». Дякуючи партнерам бібліотеки - депутату Кіровоградської міської ради Г.І. Осетрову; генеральному директору ТРК «Портал» М. Дежану; керівництву комп’ютерного центру «Магнус», ковзанки «Слайз», магазину «Комп’ютери» переможці отримали цінні призи та подарунки.

Творчим та креативним виявився фотоконкурс у форматі снеп-шот «Найкраще фото фестивалю», який протягом дня проходив під патронатом депутата Кіровоградської міської ради Шутки В.В. Усі бажаючи мали змогу сфотографувати своє бачення подій Фестивалю, роздрукувати фото прямо в бібліотеці та виставити світлини до участі у конкурсі.

Дуже цікаво пройшов бібліотечний квест, за сприяння Кіровоградського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», у якому змагалися команди студентів КІРУЕ. Учасники мали розгадати ключове слово «КНИГА», але для цього їм було потрібно знайти усі підказки та виконати ряд фізичних вправ. Тож команди швидко бігали від пам’ятника трамваю до бібліотеки, або ж наздоганяли Ляльку - Чорного кота та дивували перехожих виконанням групових присідань, нахилів та стрибків зі скакалкою.

Гарного мистецького забарвлення Фестивалю надала участь у ньому театральних, танцювальних та музичних колективів міста. Вражала майстерність Професійного духового оркестру м. Кіровоград, акторів Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л.Кропивницького. Із захопленням глядачі спостерігали за виступом танцювальної студії «Арт» та ансамблю «Журавка», а надзвичайна музична програма від вихованців та викладачів Кіровоградської музичної школи №1 ім. Г.Г.Нейгауза (директор – Малявкіна Є. В.) не залишили байдужими жодного глядача.

Протягом дня працювала «Книга відгуків та побажань», де всі бажаючи мали змогу висловити свої враження від Фестивалю.

ГО ТІМО «Відкриті двері» також щиро дякує організаторам неординарного, захоплюючого заходу – працівникам обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка і бажає і надалі успіхів і підтримки у проведенні щорічного «Фестивалю молодіжної книги на вулиці Двірцевій».

Рєзник Тетяня, член ГО ТІМО "Відкриті двері"

Дивись фоторепортаж Фестивалю.

Палатка ГО ТІМО "Відкриті двері"

Високоповажні гості Фестивалю

Майстер клас з килимарства

Навіть хлопці в захваті від килимарства

Ось так кіровоградці знайомляться з книжковими новинками

Представник ГО ТІМО "Відкриті двері" Ольга Прядко

Світлини переможців фотоконкурсу у форматі снеп-шот Найкраще фото Фестивалю

Представники ГО ТІМО "Відкриті двері"

 

 


Участь у презентації обласного проекту

21 вересня 2011 року представники ГО ТІМО «Відкриті двері» Яськів Т.А. та Шматько Л.В. відвідали наукову бібліотеку Кіровоградського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка, де відбулася презентація обласного іміджевого проекту «Гордість Кіровоградщини» ними пишається Центральний регіон».

Проект створено президією Кіровоградського обласного благодійного фонду «Майбутнє за молоддю» за ініціативи Олександра Рацула, голови Кіровської районної у м. Кіровограді ради.

Мета проекту – ознайомлення широкого загалу із найвидатнішими людьми, організаціями та підприємствами регіону, що роблять значний внесок у розвиток м. Кіровограда та Кіровоградської області. Терміни реалізації проекту : серпень – грудень 2011 року.

Презентацію вів Олександр Рацул – голова Кіровської районної у м. Кіровограді ради. Він оголосив експертну раду проекту, яка буде займатися відбором найкращих людей. До експертної ради ввійшли :
1. Богданович А.Р. – перший заступник генерального директора Кіровоградської обласної телерадіокомпанії «Кіровоград».
2. Волков І.В. – секретар Кіровоградської міської ради.
3. Жукова Н.Б. – директор рекламного агентства «РІК», член національної спілки рекламістів України.
4. Колєва Г.М. – голова Кіровоградського обласного благодійного фонду «Майбутнє за молоддю», заступник голови Молодіжної ради при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради.
5. Литвин Юрій Олексійович, Народний депутат України.
6. Подорожний С.М. – голова Громадської ради при Кіровоградській ОДА, голова Кіровоградської обласної організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України».
7. Рацул О.А. – голова Кіровської районної у м. Кіровограді ради, кандидат педагогічних наук, доцент.
8. Семенюк О.А. –ректор КДПУ імені В. Винниченка, доктор філологічних наук, професор.
9. Спінул І.В. – заслужений працівник культури України, керівник народного самодіяльного ансамблю бального танцю «Конвалія», президент Кіровоградської обласної федерації спортивного танцю.

У ході реалізації проекту планується придбання соціальних таксі для районів Кіровоградської області та випуск інформаційно-довідкового видання «Гордість Кіровоградщини» ними пишається Центральний регіон». Книга буде надіслана до усіх бібліотек міст Кіровограда, Олександрії, Світловодська, Знам’янки та районних бібліотек Кіровоградської області.

Бажаємо успіху в реалізації обласного іміджевого проекту «Гордість Кіровоградщини» ними пишається Центральний регіон»!

Яськів Т.А., член ГО ТІМО "Відкриті двері"


Участь у семінарі-тренінгу

17 вересня представник ТІМО «Відкриті двері» - Гресь Ірина взяла участь у семінарі-тренінгу на тему: «Написання проектних заявок та здійснення кампаній громадського контролю: крок за кроком», організатором якого виступила Кіровоградська обласна організація ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках програми «Посилення впливу громадянського суспільства».

Участь у семінарі-тренінгу брали більше 30 представників громадських організацій Кіровоградської області та м. Кіровограда.

Під час семінару-тренінгу його учасники вчилися писати проекти: формулювати проблему, мету, завдання, складати робочий план, вираховувати бюджет проекту та витрати на його реалізацію. Також ознайомилися із методами громадського контролю, такими як – проведенням громадського моніторингу, експертизи діяльності органів влади та адвокасі кампаній.

Адвокасі кампанія, як стало зрозуміло в ході тренінгу, має 5 характерних ознак:
1) пов'язаність із захистом соціальної справедливості чи соціальних інтересів;
2) чітко сформульована проблема;
3) визначений (-ні) шлях (-и) вирішення цієї проблеми;
4) здійснення впливу/тиску на владу;
5) виникнення системних змін через прийняття відповідних документів (нормативно-правових актів), які і мають їх забезпечити.

Семінар проводила Алла Володимирівна Волошина – голова Кіровоградської обласної організації ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення».

Семінар-тренінг проведено на високому рівні. Він дає можливість краще зрозуміти правила написання проекту та залучати кошти для вирішення проблем громадськості. Про семінар детальніше на сайті http://www.toro.org.ua/news/715.html

Гресь Ірина, член ГО ТІМО "Відкриті двері"


Участь у круглому столі

12 вересня члени ГО ТІМО «Відкриті двері» Таратута Н.С. та Полякова О.О. взяли участь у «круглому столі» на тему «Проблеми реалізації права на працю та рівні можливості для незахищених верств молоді», який відбувся у Прес-клубі реформ.

У заході взяли участь: Фомін Є.О., виконавчий директор ГО «Фундація прав людини» (м. Київ), керівник проекту «Програма з ефективної зайнятості та захисту трудових прав проблемної молоді»; Радіонова М.О., директор обласного центру зайнятості; Краснокутський О.В., директор Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Покидов С.Л., директор дитячого будинку «Наш дім», представники громадських організацій м. Кіровограда.

«Круглий стіл» проводився в рамках проекту «Програма з ефективної зайнятості та захисту трудових прав проблемної молоді», який виконує ГО «Фундація прав людини» при підтримці Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів. Мета проекту – посилити співпрацю громадських організацій та муніципальних соціальних установ, що опікуються проблемами молодих людей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у питаннях соціального супроводу задля реалізації права на освіту та права на працю. Проект реалізується у регіонах: Кіровоградська, Житомирська, Львівська, Чернівецька та Чернігівська області.

Під час «круглого столу» розглядалися питання, як посилити співпрацю ГО та муніципальних соціальних установ, що опікуються проблемами молодих людей в складних життєвих обставинах, як допомогти їм реалізувати права на освіту, працю.

Представник ГО ТІМО «Відкриті двері» Полякова О.О. розповіла присутнім про діяльність ТІМО щодо вирішення проблеми працевлаштування молоді, зокрема, про реалізацію проекту «Інформаційно-консультативний центр з питань працевлаштування як засіб вирішення конкурентоспроможності молоді на ринку праці Кіровоградщини» в межах Програми «Антикризова гуманітарна програма» Міжнародного фонду «Відродження».

Таратута Н.С., член ГО ТІМО "Відкриті двері"


За підтримки
Міжнародного фонду «Відродження»
м.Київ. вул. Артема, 46
тел.. +380(44)4619709
факс. +38(44)4867629
irf@irf.kiev.ua
http://www.irf.ua
Кіровоградське телевізійне інформаційне
молодіжне об’єднання «Відкриті двері»
м.Кіровоград, вул.Декабристів 6/15, 25006
тел. (0522) 22 77 93
timo_od@mail.ru
http://www.timo.kr.ua

Прес – анонс

Прес-конференція «Успіхи та перспективи реалізації проекту «Інформаційно-консультативний центр з питань працевлаштування, як засіб вирішення конкурентоспроможності молоді на ринку праці Кіровоградщини»

Громадська організація Кіровоградське телевізійне інформаційне молодіжне об’єднання «Відкриті двері» запрошує до участі представників засобів масової інформації Кіровоградської області, державних установ та громадських організацій в прес-конференції за результатами реалізації проекту «Інформаційно-консультативний центр з питань працевлаштування як засіб вирішення конкурентоспроможності молоді на ринку праці Кіровоградщини» за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».

Антикризова гуманітарна програма надає підтримку соціальним, культурницьким і гуманітарним проектам, націленим на збереження освітніх і оздоровчих програм для дітей і молоді з сільської місцевості та депресивних регіонів, а також на збереження селищних культурницьких інституцій, перетворення їх на центри громадської активності та дитячої позашкільної зайнятості.

Дата проведення: 21 вересня 2011 року

Місце проведення: приміщення Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка (вул. Декабристів 6/15, другий поверх);

Час проведення: Початок о 10.30.

Мета:

 • підведення підсумків реалізації проекту;
 • сприяння позитивному вирішенню проблеми працевлаштування молоді Кіровоградщини.

Програма прес - конференції:

10.00 - 10.30 Реєстрація учасників
10.30 - 10.35 Відкриття прес - конференції
10.35-10.50 Звіт перед громад кістю міста про діяльність інформаційно-консультативного центру з питань працевлаштування молоді на ринку праці Кіровоградщини
10.50 - 11.00 Перегляд відео-презентації про заходи в межах проекту
11.00 - 11.40 Обговорення результатів проекту. Обмін досвідом
11.40 - 12.00 Відповіді на запитання журналістів. Підведення підсумків прес - конференції

На обговорення виносяться наступні питання:

 • успіхи та проблеми реалізації проекту «Інформаційно-консультативний центр з питаньпрацевлаштування, як засіб вирішення конкурентоспроможності молоді на ринку праці Кіровоградщини»;
 • фактори що сприятимуть вирішенню проблеми безробіття у Кіровоградській області;
 • доцільність створення недержавних Центрів з працевлаштування;
 • перспективи подальшої діяльності інформаційно – консультативного Центру з питань працевлаштування молоді;
 • обмін досвідом.

Контакти: ТІМО «Відкриті двері»,
Прядко Ольга Вікторівна, р.т.(0522) 22 77 93, timo_od@mail.ru


За підтримки
Міжнародного фонду «Відродження»
м.Київ. вул. Артема, 46
тел.. +380(44)4619709
факс. +38(44)4867629
irf@irf.kiev.ua
http://www.irf.ua
Кіровоградське телевізійне інформаційне
молодіжне об’єднання «Відкриті двері»
м.Кіровоград, вул.Декабристів 6/15, 25006
тел. (0522) 22 77 93
timo_od@mail.ru
http://www.timo.kr.ua

У Кіровограді проведено семінар «Проблеми регулювання зайнятості та
безробіття на регіональному ринку праці»

01 липня 2011 року в приміщенні Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка (вул. Декабристів 6/15, другий поверх), відбувся семінар «Проблеми регулювання зайнятості та безробіття на регіональному ринку праці», який проведено в рамках проекту «Інформаційно-консультативний центр з питань працевлаштування як засіб вирішення конкурентоспроможності молоді на ринку праці Кіровоградщини» за підтримки антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».

Знайти роботу в сучасних кризових умовах справа непроста. І якщо людина з досвідом, практичними навичками та хорошими рекомендаціями з попередньої роботи має хоч якісь надії на працевлаштування, то для молодого й недосвідченого спеціаліста, який тільки – но закінчив навчання, такі шанси знижуються до нуля. Роботодавця цікавлять у першу чергу не оцінки в дипломі, а що вміє робити молода людина.

Проблема працевлаштування молоді на ринку праці Кіровоградщини – основна тема обговорення.
Учасниками семінару стали представники: управління освіти і науки, управління у справах сім'ї та молоді Кіровоградської облдержадміністрації; Головного управління юстиції у Кіровоградській області; управління освіти, відділу сім’ї і молоді Кіровоградської міської ради; обласного та міського центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді; обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка; обласної бібліотеки для дітей ім.А.П.Гайдара; Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи; Кіровоградського Інституту соціокультурного менеджменту; Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.Василя Сухомлинського; Кіровоградської обласної благодійної організації «Нове покоління»; Кіровоградської і Ленінської районних організацій Товариства Червоного Хреста України; Кіровоградської філії Міжнародної освітньої агенції «Погляд-Некст»; територіальної організації УТОГ; вищих та професійних навчальних закладів міста, потенційних роботодавців (підприємства, установи, організації).

Бондаренко Андрій Миколайович - Управління у справах сім'ї та молоді Кіровоградської ОДА

Бондаренко Н.В. - головний спеціаліст управління освіти Кіровоградської міської ради

Гончаренко Олена Миколаївна - голова Кіровської і Ленінської районних організацій Товариства Червоного Хреста України

Левошко Володимир Борисович, головний спеціаліст управління освіти і науки Кіровоградської ОДА

Маринич Сергій Петрович –юрист Кіровоградської обласної благодійної організації «Нове покоління»

Мороз Станіслав Станіславович – завідувач практикою КІРоЛ «Україна», ст. викладач

Ященко Володимир Ігоревич, - педагог – організатор педагогічного ліцею при КДПУ

 

 

 

 

 

 

 

Основними темами виступів стали:

 • працевлаштування учнівської та студентської молоді;
 • правовий аспект працевлаштування. Соціальні гарантії;
 • переваги та недоліки державних і комерційних центрів з працевлаштування;
 • шахрайство на ринку праці;
 • досвід діяльності з вирішення проблеми працевлаштування в Україні та за її межами;
 • працевлаштування молоді з обмеженими фізичними можливостями;
 • проблема працевлаштування молоді, яка звільнилася з місць позбавлення волі;
 • проблеми працевлаштування молоді з позиції роботодавця;
 • працевлаштування молоді за кордоном та волонтерська діяльність;
 • підведення підсумків проведення тренінгів «Працевлаштування або завдання з багатьма невідомими» та інші.

Волонтери центру з питань працевлаштування молоді громадської організації ТІМО «Відкриті двері» презентували учасникам діяльність Центру, поділилися своїми проблемами та надбаннями та на конкретних прикладах показали. Чим сьогодні громадська організація може допомогти молоді.

Наприкінці заходу учасники семінару підтвердили необхідність існування подібних Центрів, і зазначили що проблема працевлаштування молоді буде вирішена тільки тоді, коли влада, сприятиме тому, щоб підприємства, у тому числі комунальні, державні, бізнес-структури підтримували молодь беручи її на роботу. Тільки разом, працюючи в усіх напрямках і влада, і державні установи, і громадські організації, і нарешті сама молодь ми покращимо становище молоді на ринку праці.

Контакти: ТІМО «Відкриті двері»,
Полякова Олена , 095 474 75 88, timo_od@mail.ru

Волонтер центру відкриває семінар

Ведуча семінару Прядко О.В. - волонтер Центру, менеджер проекту

Земляний Євген Олександрович – провідний спеціаліст Головного управління юстиції у Кіровоградській області

Перегляд відеопрезентації про діяльність Центру

Початок семінару. Реєстрація

Презентація діяльності центру з питань працевлаштування молоді. Консультант центру Полякова О.О.

Реєстрація учасників семінару

Скрипка Анна Володимирівна – методист лабораторії КОІППО ім.Василя Сухомлинського

Учасники семінару Проблеми регулювання зайнятості та безробіття на регіональному ринку праці

 

 


За підтримки
Міжнародного фонду «Відродження»
м.Київ. вул. Артема, 46
тел.. +380(44)4619709
факс. +38(44)4867629
irf@irf.kiev.ua
http://www.irf.ua
Кіровоградське телевізійне інформаційне
молодіжне об’єднання «Відкриті двері»
м.Кіровоград, вул.Декабристів 6/15, 25006
тел. (0522) 22 77 93
timo_od@mail.ru
http://www.timo.kr.ua

Прес - анонс

Кіровоградський інформаційно-консультативний центр
з питань працевлаштування молоді запрошує на семінар «Проблеми регулювання зайнятості та безробіття на регіональному ринку праці».

Дата проведення: 1 липня 2011

Місце проведення : приміщення Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка ( вул. Декабристів 6/15, другий поверх);

Час проведення: 10 -16.

Програма семінару:

9.30 - 10.00 Реєстрація учасників
10.00 - 10.20 Відкриття семінару
10.20 - 12.30 Виступи учасників
12.30 - 13.00 Перерва на каву – брейк
13.00 – 14.30 Виступи учасників
14.30-15.00 Перегляд відео-презентації та відеороликів про діяльність інформаційно-консультативного центру з питань працевлаштування молоді на ринку праці Кіровоградщини
15.00-15.20 Перерва
15.20-16.00 Круглий стіл. Обговорення проблеми за результатами виступів учасників семінару. Підведення підсумків.

На обговорення виносяться наступні питання:

 • Проблеми працевлаштування молоді на ринку праці Кіровоградщини
  • Молодий спеціаліст очима роботодавця
  • Пошук роботи починається з розвитку особистості
  • Як шукати і знайти роботу?
  • Переваги та недоліки державних і комерційних центрів з працевлаштування
  • Шахрайство на ринку праці
 • Досвід діяльності з вирішення проблеми працевлаштування в Україні та за її межами

Семінар проводиться в рамках проекту «Інформаційно-консультативний центр з питань працевлаштування як засіб вирішення конкурентоспроможності молоді на ринку праці Кіровоградщини» громадської організації Кіровоградське телевізійне інформаційне молодіжне об’єднання «Відкриті двері» за підтримки антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в семінарі!

Контакти: ТІМО «Відкриті двері»,
Полякова Олена , 095 474 75 88, timo_od@mail.ru


За підтримки
Міжнародного фонду «Відродження»
м.Київ. вул. Артема, 46
тел.. +380(44)4619709
факс. +38(44)4867629
irf@irf.kiev.ua
http://www.irf.ua
Кіровоградське телевізійне інформаційне
молодіжне об’єднання «Відкриті двері»
м.Кіровоград, вул.Декабристів 6/15, 25006
тел. (0522) 22 77 93
timo_od@mail.ru
http://www.timo.kr.ua

Кіровоградським інформаційно-консультативним центром з питань
працевлаштування молоді проведено
ярмарок вакансій «Безліч пропозицій. Безліч можливостей».

16 червня в приміщенні обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка відбувся ярмарок вакансій «Безліч пропозицій. Безліч можливостей».

Захід проводився в рамках проекту «Інформаційно-консультативний центр з питань працевлаштування як засіб вирішення конкурентоспроможності молоді на ринку праці Кіровоградщини» громадської організації Кіровоградське телевізійне інформаційне молодіжне об’єднання «Відкриті двері» за підтримки антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».

В рамках ярмарку вакансій молодь, що завітала на захід, мала можливість індивідуального спілкування з потенційними роботодавцями. На пропозицію ТІМО «Відкриті двері» відгукнулись близько 20 підприємств та компаній, що мають вільні вакансії для працевлаштування молоді. Серед них відомі у місті та області підприємства - ВАТ М’ясокомбінат «Ятрань», підприємство «Фірма-Ласка», Приватбанк, корпорація «ХХІ століття», мережа АЗС «Окко», страхова компанія «Княжа», ландшафтна майстерня «Пан тюльпан» та інші.

На початку ярмарку, волонтер проекту Зеленіна В.А. наголосила, що проблема працевлаштування кіровоградської молоді є на сьогодні найбільш актуальною та болючою. Для участі у заході організатори знайшли саме ті організації, які готові надати молоді реальну можливість працювати.

Перед потенційними робітниками виступили представники кожного підприємства та організації. Вони розповіли про вакансії, вимоги до працівників та документи, що потрібні для працевлаштування. Після презентацій, кожен бажаючий мав змогу індивідуально поспілкуватись з роботодавцями, заповнити анкети та домовитись про співбесіду. Відгукнулися на пропозицію прийняти участь у ярмарку вакансій і представники обласного та міськрайонного центрів зайнятості. Вони представили молоді перелік вакансій, що існує в базі їх організацій, та запросили усіх бажаючих завітати на фахові консультації.

Відвідувачами заходу стала молодь різного віку та спеціальностей – це студенти та випускники середніх та вищих навчальних закладів, гуманітарних, економічних та робітничих професій. Дехто сподівався знайти часткову зайнятість, хтось шукав постійну роботу, але майже кожен знайшов щось цікаве для себе. Учасники зазначили, що перевагою даного заходу є те, що він проводиться саме для молоді. Усі знаходились в рівних умовах та мали рівні шанси отримати роботу, адже роботодавці були націлені саме на молодих працівників.

Учасники заходу, молоді люди та роботодавці, висловили подяку та сподівання, що це не останній захід, що проводиться в рамках інформаційно-консультативного центру. Організатори ж в свою чергу повідомили, що вже 1 липня відбудеться семінар «Проблеми регулювання зайнятості та безробіття на регіональному ринку праці». Тож чекаємо усіх, небайдужих до даної проблеми.

Контакти: ТІМО «Відкриті двері»,
Полякова Олена , 095 474 75 88, timo_od@mail.ru

завідувач відділу кадрів Фірма Ласка

Індивідуальні співбесіди з роботодавцями

Можливість працевлаштування сучасній молоді надає ПриватБанк

Молодь на роботу запрошує представник корпорації ХХІ століття

Перша співбесіда

Про напрями діяльності центру з питань працевлаштування молоді наголосила модератор - Зеленіна В.А.

Реєстрація

Роботодавці готуються к спілкуванню з молоддю

Влаштовуємося на роботу

Пошук потрібної вакансії

 

 


За підтримки
Міжнародного фонду «Відродження»
м.Київ. вул. Артема, 46
тел.. +380(44)4619709
факс. +38(44)4867629
irf@irf.kiev.ua
http://www.irf.ua
Кіровоградське телевізійне інформаційне
молодіжне об’єднання «Відкриті двері»
м.Кіровоград, вул.Декабристів 6/15, 25006
тел. (0522) 22 77 93
timo_od@mail.ru
http://www.timo.kr.ua

Прес - анонс

Кіровоградський інформаційно-консультативний центр
з питань працевлаштування молоді запрошує на ярмарку вакансій
«Безліч пропозицій. Безліч можливостей».

16 червня 2011 року Кіровоградський інформаційно-консультативний центр з питань працевлаштування молоді запрошує на ярмарку вакансій «Безліч пропозицій. Безліч можливостей»

Ярмарок вакансій проводиться для молоді яка шукає роботу.

Місце проведення : приміщення Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка ( вул. Декабристів 6/15, другий поверх);

Час проведення: 10 -17.00.

Під час відвідування ярмарку вакансій молодь матиме можливість індивідуального спілкування з потенційними роботодавцями.

Ярмарок вакансій проводиться в рамках проекту «Інформаційно-консультативний центр з питань працевлаштування як засіб вирішення конкурентоспроможності молоді на ринку праці Кіровоградщини» громадської організації Кіровоградське телевізійне інформаційне молодіжне об’єднання «Відкриті двері» за підтримки антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».

Антикризова гуманітарна програма надає підтримку соціальним, культурницьким і гуманітарним проектам, націленим на збереження освітніх і оздоровчих програм для дітей і молоді з сільської місцевості та депресивних регіонів, а також на збереження селищних культурницьких інституцій, перетворення їх на центри громадської активності та дитячої позашкільної зайнятості.

Також запрошуємо представників підприємств та комерційних структур міста Кіровограда і Кіровоградської області до участі у ярмарку вакансій з метою інформування молоді про діяльність підприємства а також надання інформації про можливо вільні вакансії, як постійні, так і тимчасові.

Запрошуємо усіх бажаючих на ярмарок вакансій

Контакти: ТІМО «Відкриті двері»,
Полякова Олена , 095 474 75 88, timo_od@mail.ru

 

 

Інтерв’ю

З попередніх новин на сайті Ви вже дізналися про відкриття інформаційно-консультативного центру з питань працевлаштування молоді. Діяльністю центру зацікавилось місцеве телебачення, зокрема телепрограма «Ранкова кава». Пропонуємо Вам переглянути уривок телепередачі з інтерв’ю консультанта центру - Полякової Олени.


За підтримки
Міжнародного фонду «Відродження»
м.Київ. вул. Артема, 46
тел.. +380(44)4619709
факс. +38(44)4867629
irf@irf.kiev.ua
http://www.irf.ua

Кіровоградське телевізійне інформаційне
молодіжне об’єднання «Відкриті двері»
м.Кіровоград, вул.Декабристів 6/15, 25006
тел. (0522) 22 77 93
timo_od@mail.ru
http://www.timo.kr.ua

25 травня 2011 року

Прес – реліз

Кіровоградська молодь отримала ще одну можливість поповнення своїх навичок на шляху до працевлаштування.

Проблема працевлаштування примушує говорити про неї все частіше. Серед незахищених від безробіття категорій населення Кіровоградської області знаходяться, як люди віком за 35-40 років, так і сьогоднішні випускники вузів.

На жаль, статистика свідчить, що тенденція безробіття серед молоді, яка нещодавно закінчила навчання дуже стійка.

В центрі працевлаштування молоді, який працює при Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім.О.М.Бойченка (відкрито громадською організацією Кіровоградське телевізійне інформаційне молодіжне об’єднання «Відкриті двері» за підтримки антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження») болюче питання намагаються вирішити шляхом надання практичної і теоретичної допомоги з питань пошуку роботи та адаптації на сучасному ринку праці.

Відбувся черговий тренінг «Працевлаштування, або завдання з багатьма невідомими». У тренінгу взяли участь 25 молодих людей, що закінчують або закінчили навчання та шукають роботу, та ті що перебувають на обліку в центрі зайнятості і вже мали досвід працевлаштування

За словами консультанту центру Полякової Олени, щоб збільшити шанси молоді на працевлаштування, діяльність центру направлено на співпрацю з ведучими фахівцями міста. Аби подолати страх першої співбесіди, студентам запропонували пройти «прийом на роботу» зі справжнім директором кадрової агенції, напівжартома, напівсерйозно відповісти на запитання спеціаліста, проаналізувати власні помилки, усвідомити та виправити їх протягом тренінгу.

Як відзначила психолог за освітою, тренер комерційного тренінгового центру «Альтер - Єго» Ольга Нєдєлкова, головною помилкою сучасної молоді є «зацикленість» на відсутності досвіду роботи. А втім, на практиці молоді люди часто стають носіями нових ідей, свіжого погляду на модернізацію застарілих виробничих схем та процесів. Заздалегідь знаючи про свої слабкі та сильні сторони та вже пройшовши доброзичливу репетицію співбесіди, молодій людині значно простіше аргументувати свою присутність на поки що вакантному місці. Опираючись на багаторічний досвід, HR- менеджер переконана, що молодь на роботу брати потрібно. У нелегкий кризовий час, коли успішні підприємці шукають для своїх підприємств нові перспективи і можливості, Ольга Нєдєлкова порекомендувала їм пильніше придивлятися до здібних молодих спеціалістів і знаходити серед них справжніх генераторів ідей, помічників та новаторів.

Контакти: ТІМО «Відкриті двері»,
Полякова Олена , 095 474 75 88, timo_od@mail.ru

 

А який він сучасний роботодавець

Вчімося складати резюме

Обговорюємо шляхи пошуку роботи

Перерва

 

 


За підтримки
Міжнародного фонду «Відродження»
м.Київ. вул. Артема, 46
тел.. +380(44)4619709
факс. +38(44)4867629
irf@irf.kiev.ua
http://www.irf.ua

Кіровоградське телевізійне інформаційне
молодіжне об’єднання «Відкриті двері»
м.Кіровоград, вул.Декабристів 6/15, 25006
тел. (0522) 22 77 93
timo_od@mail.ru
http://www.timo.kr.ua

УВАГА

Кіровоградський інформаційно-консультативний центр
з питань працевлаштування молоді запрошує на черговий безкоштовний
тренінг «Працевлаштування, або завдання з багатьма невідомими».

25 травня 2011 року Кіровоградський інформаційно-консультативний центр з питань працевлаштування молоді запрошує на безкоштовний тренінг «Працевлаштування, або завдання з багатьма невідомими».

Тренінг проводиться для молоді що закінчує або закінчила навчання та шукає роботу, яка перебуває на обліку в центрі зайнятості і вже мала досвід працевлаштування

Місце проведення : приміщення Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка ( вул. Декабристів 6/15, другий поверх);

Час проведення: 10-17.00.

Тренінг проводить: тренер комерційного тренінгового центру «Альтер - Єго».

Програма тренінгу:

 • 9.45 - 10.00   Реєстрація
 • 10.00 - 10.10   Привітання. Представлення цілей тренінгу.
 • 10.10 – 10.30   Знайомство. Визначення очікувань учасників тренінгу.
 • 10.30 – 10.35   Обговорення правил

Модуль «Потрібна робота… Що далі?»

 • 10.35 – 10.45   Перспективи та можливості молодого спеціаліста.
 • 10.45 – 11.00   Шляхи пошуку роботи.
 • 11.00 – 11.20   Джерела працевлаштування.
 • 11.20 – 11.30   Особливості пошуку роботи та критерії відбору працівників під час кризи.
 • 11.30 – 11.45   Перерва на каву – брейк.

Модуль «Вчимося підкорювати ринок праці»

 • 11.45 - 12.00   Якого працівника сьогодні бажає сучасний роботодавець?
 • 12.00 – 12.15   Портрети сучасного роботодавця та успішного шукача роботи.
 • 12.15 – 13.00   Типи роботодавців.
 • 13.00 – 14.00   Обід
 • 13.30 – 14.00   Практикум індивідуальної корекції учасників по відношенню до портрета роботодавця.
 • 14.00 – 15.00   Резюме, телефонний дзвінок до роботодавця, перша зустріч з роботодавцем.
 • 15.00 – 15.20   Як правильно оформити Ваші відносини з роботодавцем.
 • 15.20 – 15.40   Робота постійна, тимчасова, стажування.
 • 15.40 – 16.10   Робота під час кризи та мертвих ринків. Відмінності, труднощі, методологія.
 • 16.10 - 16.30   Визначення моделі успішності.
 • 16.30 – 16.50   Що треба знати щоб не попасти під скорочення?
 • 16.50 – 17.00   Закінчення тренінгу. Підведення підсумків.

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Інформаційно-консультативний центр з питань працевлаштування як засіб вирішення конкурентоспроможності молоді на ринку праці Кіровоградщини» громадської організації Кіровоградське телевізійне інформаційне молодіжне об’єднання «Відкриті двері» за підтримки антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».

Антикризова гуманітарна програма надає підтримку соціальним, культурницьким і гуманітарним проектам, націленим на збереження освітніх і оздоровчих програм для дітей і молоді з сільської місцевості та депресивних регіонів, а також на збереження селищних культурницьких інституцій, перетворення їх на центри громадської активності та дитячої позашкільної зайнятості.

Запрошуємо усіх бажаючих до участі у тренінгу. Попередня реєстрація обов’язкова.

Контакти: ТІМО «Відкриті двері»,
Полякова Олена , 095 474 75 88, timo_od@mail.ru


За підтримки
Міжнародного фонду «Відродження»
м.Київ. вул. Артема, 46
тел.. +380(44)4619709
факс. +38(44)4867629
irf@irf.kiev.ua
http://www.irf.ua

Кіровоградське телевізійне інформаційне
молодіжне об’єднання «Відкриті двері»
м.Кіровоград, вул.Декабристів 6/15, 25006
тел. (0522) 22 77 93
timo_od@mail.ru
http://www.timo.kr.ua

Кіровоградським інформаційно-консультативний центром
з питань працевлаштування молоді проведено безкоштовний тренінг
«Працевлаштування, або завдання з багатьма невідомими».

16 травня 2011 року, в рамках проекту «Інформаційно-консультативний центр з питань працевлаштування як засіб вирішення конкурентоспроможності молоді на ринку праці Кіровоградщини», громадською організацією Кіровоградське телевізійне інформаційне молодіжне об’єднання «Відкриті двері», за підтримки антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження» проведено тренінг «Працевлаштування, або завдання з багатьма невідомими».

Тренінг проводився в приміщенні Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка (вул. Декабристів 6/15, другий поверх).

25 молодих людей, які закінчили, або закінчують навчання в цьому році, мали змогу безкоштовно отримати інформацію з питань працевлаштування на сучасному ринку праці. А саме: пошук першого робочого місця, джерела та методи пошуку роботи, портрети сучасних роботодавців та успішних шукачів роботи, критерії відбору працівників під час кризи, як правильно оформити відносини з роботодавцем, оформлення документів необхідних для успішного пошуку роботи та багато інших.

Завдяки практикумам індивідуальної корекції і тестовим вправам, всі присутні на тренінгу, набули практичного досвіду поводження та спілкування з потенційними роботодавцями, навчилися обирати саме ту модель поведінки, яка підходить під той чи інший тип роботодавця.

Тренінг проведено тренером комерційного тренінгового центру «Альтер - Єго».

Антикризова гуманітарна програма надає підтримку соціальним, культурницьким і гуманітарним проектам, націленим на збереження освітніх і оздоровчих програм для дітей і молоді з сільської місцевості та депресивних регіонів, а також на збереження селищних культурницьких інституцій, перетворення їх на центри громадської активності та дитячої позашкільної зайнятості.

Дата проведення наступного тренінгу – 25.05.2011 року.

Запрошуємо усіх бажаючих до участі у тренінгу. Попередня реєстрація обов’язкова.

Контакти: ТІМО «Відкриті двері»,
Полякова Олена , 095 474 75 88, timo_od@mail.ru

Перша зустріч з роботодавцем. Практикум.

Практикум індивідуальної корекції учасників по відношенню до портрета роботодавця. Вчимося працювати в команді

 

 


За підтримки
Міжнародного фонду «Відродження»
м.Київ. вул. Артема, 46
тел.. +380(44)4619709
факс. +38(44)4867629
irf@irf.kiev.ua
http://www.irf.ua

Кіровоградське телевізійне інформаційне
молодіжне об’єднання «Відкриті двері»
м.Кіровоград, вул.Декабристів 6/15, 25006
тел. (0522) 22 77 93
timo_od@mail.ru
http://www.timo.kr.ua

11 травня 2011 року

Прес - анонс

Кіровоградський інформаційно-консультативний центр
з питань працевлаштування молоді запрошує на безкоштовний тренінг
«Працевлаштування, або завдання з багатьма невідомими».

16 травня 2011 року Кіровоградський інформаційно-консультативний центр з питань працевлаштування молоді запрошує на безкоштовний тренінг «Працевлаштування, або завдання з багатьма невідомими».

Тренінг проводиться для молоді що закінчує або закінчила навчання та шукає роботу, яка перебуває на обліку в центрі зайнятості.

Місце проведення: приміщення Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка ( вул. Декабристів 6/15, другий поверх);

Час проведення: 10-17.00.

Тренінг проводить: тренер комерційного тренінгового центру «Альтер - Єго».

Під час тренінгу ви дізнаєтесь:

 • Закінчили навчання… Що далі?
 • Джерела працевлаштування.
 • Шляхи пошуку роботи.
 • Вчимося підкорювати ринок праці.
 • Якого працівника сьогодні бажає сучасний роботодавець?
 • Резюме, телефонний дзвінок до роботодавця, перша зустріч з роботодавцем, як правильно оформити Ваші відносини з роботодавцем.
 • Робота постійна, тимчасова, стажування.

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Інформаційно-консультативний центр з питань працевлаштування як засіб вирішення конкурентоспроможності молоді на ринку праці Кіровоградщини» громадської організації Кіровоградське телевізійне інформаційне молодіжне об’єднання «Відкриті двері» за підтримки антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».

Антикризова гуманітарна програма надає підтримку соціальним, культурницьким і гуманітарним проектам, націленим на збереження освітніх і оздоровчих програм для дітей і молоді з сільської місцевості та депресивних регіонів, а також на збереження селищних культурницьких інституцій, перетворення їх на центри громадської активності та дитячої позашкільної зайнятості.

Запрошуємо усіх бажаючих на відкриття інформаційно-консультативного центру з питань працевлаштування молоді.

Контакти: ТІМО «Відкриті двері»,
Полякова Олена , 095 474 75 88, timo_od@mail.ru


За підтримки
Міжнародного фонду «Відродження»
м.Київ. вул. Артема, 46
тел.. +380(44)4619709
факс. +38(44)4867629
irf@irf.kiev.ua
http://www.irf.ua

Кіровоградське телевізійне інформаційне
молодіжне об’єднання «Відкриті двері»
м.Кіровоград, вул.Декабристів 6/15, 25006
тел. (0522) 22 77 93
timo_od@mail.ru
http://www.timo.kr.ua

06 травня 2011 року

У Кіровограді відкрито
безкоштовний інформаційно-консультативний центр
з питань працевлаштування молоді
;

06 травня 2011 року о 14.00 год. в приміщенні Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка (вул. Декабристів 6/15, другий поверх), відбулось урочисте відкриття безкоштовного інформаційно-консультативного центру з питань працевлаштування молоді.

Центр розпочав свою роботу в рамках проекту «Інформаційно-консультативний центр з питань працевлаштування як засіб вирішення конкурентоспроможності молоді на ринку праці Кіровоградщини» за підтримки антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».

В рамках відкриття проведено: презентацію Центру, інформування молоді про напрями діяльності та обговорення планів на майбутнє.

У відкритті взяли участь: студенти Кіровоградських вищих навчальних закладів, машинобудівного коледжу, вищого професійного училища № 9, молодь міста, представники громадських організацій, Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості, ЗМІ.

Громадська організація Кіровоградське телевізійне інформаційне молодіжне об’єднання «Відкриті двері», як реалізатор проекту, запросила молодь Кіровоградщини скористатися послугами Центру. Адже, завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження» молодь матиме можливість безкоштовного пошуку роботи (перегляд стенду оголошень з пропозиціями роботодавців, навчання пошуку роботи в мережі Інтернет, безкоштовні консультації працівників центру, відвідування тренінгів, семінарів, ярмарку вакансій, зустріч з потенційними роботодавцями, допомога в оформленні документів, необхідних для пошуку та влаштування на роботу тощо).

Проблема безробіття молоді є однією з найактуальніших на сьогодні. Закінчення навчального закладу несе за собою невизначеність з місцем роботи за фахом, або взагалі її відсутність. Сучасний роботодавець висуває умови, які не може задовольнити молодь. Визначним фактором виступає відсутність досвіду роботи.

Пошуки першого робочого місця, невідповідність рівня та якості освіти професійним обов’язкам, відсутність досвіду роботи, вибагливість запитів молоді та пропозицій роботодавців, вміння презентувати себе на ринку праці – саме на вирішення цих проблем буда націлена діяльність центру.

Адреса: м.Кіровоград, вул.Декабристів 6/15, другий поверх.
Центр працює: щодня з 9.00 до 18.00. Вихідні – суббота, неділя

Контакти: ТІМО «Відкриті двері»,
Полякова Олена , 095 474 75 88, timo_od@mail.ru

Символічна червона стрічка

Волонтер Центру допомагає відвідувачам в перегляді сайтів з працевлаштування

 

 


За підтримки
Міжнародного фонду «Відродження»
м.Київ. вул. Артема, 46
тел.. +380(44)4619709
факс. +38(44)4867629
irf@irf.kiev.ua
http://www.irf.ua

Кіровоградське телевізійне інформаційне
молодіжне об’єднання «Відкриті двері»
м.Кіровоград, вул.Декабристів 6/15, 25006
тел. (0522) 22 77 93
timo_od@mail.ru
http://www.timo.kr.ua

05 травня 2011 року

Прес - анонс

У Кіровограді відбудеться відкриття
безкоштовного інформаційно-консультативного центру
з питань працевлаштування молоді
;

06 травня 2011 року о 14.00 год. в приміщенні Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка ( вул. Декабристів 6/15, другий поверх), в рамках проекту «Інформаційно-консультативний центр з питань працевлаштування як засіб вирішення конкурентоспроможності молоді на ринку праці Кіровоградщини» громадської організації Кіровоградське телевізійне інформаційне молодіжне об’єднання «Відкриті двері» за підтримки антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження», відбудеться відкриття безкоштовного інформаційно-консультативного центру з питань працевлаштування молоді.

В ринкових умовах підвищилась незахищеність молоді на ринку праці, суттєво ускладнилась її соціальна інтеграція, загострилися проблеми молодіжного безробіття. Невирішені проблеми працевлаштування молоді призводять до зростання безробіття та зниження рівня життя, посилення пасивних, нерегламентованих і деструктивних моделей поведінки; спонукають до зовнішніх трудових міграцій, спричиняють психологічні зміни.

Пошуки першого робочого місця, невідповідність рівня та якості освіти професійним обов’язкам, відсутність досвіду роботи, невідповідність запитів молоді та пропозицій роботодавців – саме на вирішення цих проблем буда націлена діяльність центру.

Завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження» молодь Кіровоградщини матиме можливість безкоштовного пошуку роботи (перегляд стенду оголошень з пропозиціями роботодавців, навчання пошуку роботи в мережі Інтернет, безкоштовні консультації працівників центру, відвідування тренінгів, семінарів, ярмарку вакансій тощо)

В липні 2009 року Міжнародним фондом «Відродження» започатковано нову Антикризову гуманітарну програму заради допомоги людям, культурницьким та громадським осередкам, найбільш зачепленим фінансово-економічною кризою. Метою програми підвищення рівня зайнятості серед непрацюючої молоді та студентства шляхом розширення спектру послуг, що надаються Молодіжними центрами праці.

ТІМО «Відкриті двері» є спадкоємцем телевізійного клубу «Відкриті двері», створеного в 19967 р. ОЮБ ім.О.М.Бойченка та обласною Державною телерадіокомпанією. Засідання клубу щотижня демонструвались обласним телебаченням. У них брали участь відомі діячі культури, політики, фахівці багатьох галузей знань. Різною, але завжди своєчасною та корисною для молоді були тематика засідань («Безробіття серед молоді», «Обдаровані діти», «Двомовність: проблеми, перспективи» тощо). Протягом років було сформовано коло активної, інтелектуально розвинутої молоді. Саме за ініціативи постійних членів клубу у 2000 році було зареєстровано громадську організацію ТІМО «Відкриті двері». С того часу організація опікується проблемами молоді.

Запрошуємо усіх бажаючих на відкриття інформаційно-консультативного центру з питань працевлаштування молоді.

Контакти: ТІМО «Відкриті двері»,
Полякова Олена , 095 474 75 88, timo_od@mail.ru


19 квітня, в приміщенні Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. М. Бойченка, за сприяння бібліотеки та громадської організації ТІМО «Відкриті двері», Центром громадянської освіти та виховання в рамках Проекту «Українські книжки для виховання толерантності», проведено семінар для бібліотекарів міста Кіровограда і Кіровоградської області.

Проект «Українські книжки для виховання толерантності» здійснюється за підтримки Програми «МАТРА» Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів, Будинку Анни Франк та Фонду проектів центрально- та східноєвропейського книговидавництва, Амстердам; семінари проводяться за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Відповідні семінари вже проведено у Сумській, Херсонський, Закарпатській, Львівській, Полтавській, Київській, Харківській, Дніпропетровській, Чернігівській, Черкаській, Івано-Франківській, Одеській, Волинській, Рівненській, Житомирській, Чернівецькій та Вінницькій областях.

У семінарі взяли участь понад 20 бібліотечних фахівців Кіровоградщини: 10 учасників з бібліотек Кіровоградської області та 15 учасників з міста Кіровограда. Це були бібліотекарі, які працюють переважно з молоддю – відповідальні за роботу з юнацтвом районних бібліотек, юнацьких бібліотек-філій Знам’янської та Кіровоградської міських централізованих бібліотечних систем, обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка, обласної бібліотеки для дітей ім. А.П. Гайдара, бібліотек навчальних закладів м. Кіровограда: державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка, музичного училища, кооперативного коледжу економіки і права ім. М.П.Сая, професійного ліцею побутового обслуговування та ін.

Відповідно до програми семінару було здійснено представлення проекту «Українські книжки для виховання толерантності»; бібліотекарі прослухали лекцію редактора газети «Форум націй» Тетяни Хорунжої «Сучасні виклики полікультурного українського суспільства», активно залучились до вправ тренінгового блоку «Сходинки взаємин» та практичного заняття «Потенціал видань проекту для формування культури толерантності у читачів», які провела психолог Анна Ленчовська. Бібліотекарі також мали змогу познайомити присутніх з роботою своїх бібліотек за темою семінару.

По закінченні семінару кожен учасник отримав сертифікат та підбірки книг, таких необхідних сьогодні у бібліотеках. Але, найголовніше – було отримано багато нової та корисної інформації, вражень від майстерності тренерів, бажання ділитись отриманими знаннями та набутими вміннями з користувачами.

На фото: Тренінговий блок семінару «Українські книжки для виховання толерантності» проводить психолог Центру громадянської освіти Анна Ленчовська.

Інтернет як освiтнє середовище пiдлiтка

17 березня 2011 року в приміщенні обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка членами ГО ТІМО «Відкриті двері» проведено iнформацiйну сесiю на тему «Інтернет як освiтнє середовище пiдлiтка».

В сесiї взяли участь лiдери громадських органiзацiй м. Кiровограда та всi бажаючи, хто працює в третьому секторi або спiвпрацює з громадськими органiзацiями, опікується проблемами підростаючого покоління.

У повсякденному житті кожна людина, дбаючи про свою безпеку, дотримується безліч правил: дорогу переходить на зелене світло; уникає темних закутків, повертаючись пізньої пори додому; цікавиться, хто прийшов, коли дзвонять у двері; тримає сумку з гаманцем ближче до себе; з обережністю ставиться до незнайомців… Віртуальний світ у цьому сенсі мало чим відрізняється від реального, тож, потрапляючи до Інтернету, не варто забувати про правила реального життя. Саме тому, темою сесії стала проблема безпечного користування Інтернет, який може бути чудовим джерелом знань і розваг, засобом для обміну інформацією, але при необережному користуванні може нести загрозу приватному життю людини і навіть здоров’ю. Адже ніколи не можна знати напевне, хто читає ту чи іншу інформацію і як планує її використати.

Через незнання або недооцінювання небезпеки, що має місце в Інтернеті, можна стати жертвою шахраїв або злочинців. Особлива небезпека загрожує дітям і підліткам, адже вони найбільше користуються Інтернетом, є найбільш довірливими, не задумуються про наслідки своїх вчинків.

Як захистити підростаюче покоління від небезпеки, що є в мережі Інтернет? Яких правил потрібно дотримуватись у віртуальному світі? Де можна пройти відповідне навчання? Саме ці питання і обговорювались під час інформаційної сесії.

Розібратися в складнощах безпечного користування Інтернет–мережею допомагали запрошені до участі в сесії фахівці Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського: Чала Марина Станiславiвна, завiдувач науково-методичного кабінету інформатики інституту, координатор програми «Безпека дiтей в Інтернет» в Кiровоградськiй областi та Скрипка Ганна Володимирiвна, методист лабораторiї інформаційних технологій освіти інституту, тренер програми «Безпека дітей в Інтернет» в Кіровоградській області. Вони звернули увагу присутніх на особливості користування підлітками мережею Інтернет та познайомили з методикою проведення тренінгів за програмою «Онляндія - Безпечна веб-країна».

Учасники інформаційної сесії мали можливість долучитись до інтерактивного спілкування, одержати відповіді на усі свої запитання та ознайомитися з черговим випуском інформаційного бюлетеня про додаткові ресурси діяльності ОГС, підготовленого членами ГО ТІМО «Відкриті двері» за матерiалами Інтернет.

 

 

Facebook