Телевізійне інформаційне молодіжне об'єднання

         

 

 

Події 2013 року

Відзначаємо ювілей разом з громадою!

        Обласна бібліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка відзначила своє 35 – річчя. Усі бажаючи: учні, студенти, громадськість м. Кіровограда мали нагоду привітати улюблену бібліотеку з Днем народження під час бібліосутінок «Містичний бібліопортал», що відбулися у п’ятницю, 13 грудня 2013 року.
        Громадська організація ТІМО «Відкриті двері» не залишилась осторонь: одними з перших ми привітали своїх партнерів з чудовим святом та взялися активно допомагати, адже зовсім невеличкий колектив бібліотеки потребував волонтерської праці. І свято вдалося на славу!
        Гості бібліотеки взяли участь у справжніх українських вечорницях, психологічних іграх, різних спортивних розвагах – настільному хокеї, тенісу та шашках, відвідали смачних вареників, зустрілися серед книжкових полиць зі справжнім бібліотечним привидом графині – власниці старовинного особняка і, не лише дізналися про різні види декоративно-ужиткового мистецтва, але й долучилися до цікавих майстер-класів з бісероплетіння, вишивки, створення справжнього українського віночку, навчилися різним способам ліплення вареників та створення різноманітних новорічних прикрас. Присутні мали можливість також поліпити з глини та позайматися авіамоделюванням.
        У бібліокінозалі демонструвалися бібліотечні ролики, новорічні кінофільми та мультфільми.
        На майстер-класах з візажу та плетенню косичок з гостей робили справжніх красенів та красунь. А завдяки майстер-класу з арт-розпису бібліотека перетворилася на суцільну казкову локацію – тут можна було побачити розмальованих піратів, казкових звірів, принцес та різних містичних персонажів.
        Присутні подивилися чудові виступи різних творчих народних колективів Кіровоградщини: етнофольклорного ансамблю «Ексампея» Соколівського сільського будинку культури, уривок з вистави «За двома зайцями» від аматорського театру Крупського сільського будинку культури, виступ капели бандуристів «Україночка» Кіровоградської музичної школи №2 ім. Ю.С.Мейтуса, соло на саксофоні викладача Кіровоградської музичної школи № 1 ім. Г.Г.Нейгауза Дениса Чернецького, екзотичні східні танці у виконанні вихованок театральної студії сучасної хореографії «Маріца».
        Щирі вітання від директора Савенко Л.М. та гостей бібліотеки, частування святковим іменинним пирогом та творчі подарунки від гостей – дефіле сучасного українського костюму від учнів Кіровоградського професійного ліцею побутового обслуговування та весела мім-буфонада сподобалась відвідувачам й іменинникам. Наприкінці вечора для усіх бажаючих було проведено музичне караоке-змагання.
        Свято настільки прийшлося до вподоби гостям, що ще майже годину після закінчення дійства вони не хотіли розходитись по домівках та нагороджували бібліотекарів вітаннями і словами вдячності за чудово проведений вечір.
        Серед гостей та активних учасників були і представники громадських організацій Кіровоградщини: ГО ТІМО «Відкриті двері», Кіровоградська обласна інформаційна служба з актуальних питань жіноцтва (ОЖІС), Кіровоградська обласна громадська організація «Інформаційно–ресурсний центр», ГО «Рідний Кіровоград», Кіровоградська обласна організація спілки письменників України, Кіровоградське літературне об’єднання «Степ», Кіровоградська міська громадська організація «Елисаветградський узвіз», Громадська організація «Кіровоградська обласна спілка краєзнавців», громадське об’єднання «Роял ренеджерс», Кіровоградська обласна молодіжна громадська організація ГО ««Інститут соціальної адаптації», Кіровоградський КІШ Українського дитячо-юнацького товариства «СІЧ», Кіровоградський обласний благодійний фонд милосердя «Отчий дім».
        Кожен додав частинку своєї душі та вмінь до свята улюбленої бібліотеки, а тому й вийшло воно казковим.
        Чудове відбулося і усім надзвичайно сподобалося!
        Прядко О.В.

 


        20 серпня в приміщенні Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка відбулася презентація виставки робіт відомого болгарського художника Івана Стоянова «З Болгарією у серці».
        Організатором виступила Кіровоградська обласна громадська організація «Об’єднання болгар «Нашите хора», співорганізатором та інформаційним партнером - Кіровоградська обласна юнацька бібліотека ім. О. М. Бойченка.
        Не зважаючи на період відпусток на презентацію зібралося чимало шанувальників болгарського мистецтва. Поспілкуватися та переглянути виставку завітали представники болгарської громади, громадських організацій, молодь, члени кіровоградської групи, що нещодавно відвідала Болгарію. До речі, саме громадська організація «Об’єднання болгар «Нашите хора» щорічно організовує екскурсії до Болгарії.


Міжрегіональний ярмарок

 

 

 

 

        31 липня - 1 серпня 2013 року голова громадської організації ТІМО «Відкриті двері» Савенко Л.М. та член організації Полякова О.О. стали участниками дводенного міжрегіонального ярмарку "Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє", який проходив у місті Вінниця.
        Організаторами заходу виступили громадська організація "Асоціація бібліотек Вінничини" та Всеукраїнська програма "Бібліоміст".
        Програма заходу складалася з двох частин: ярмарку бібліотечних інновацій та конференції у форматі "Пошук майбутнього".
        З вітальним словом на відкритті ярмарку виступив Матей Новак, директор програми "Бібліоміст". На ярмарку було представлено 25 експозицій з п’яти областей України: Вінницької, Житомирської, Кіровоградської, Черкаської, Хмільницької. Всі експозиції демонстрували інноваційні послуги бібліотек, спрямовані на розвиток місцевих громад.
        Конференція відбувалась у шести групах, паралельно з роботою експозиції. Учасниками конференції стали представники обласних, районних, сільських бібліотек, громадських організацій, ЗМІ. Загальна кількість учасників - 74.
        Усі учасники конференції працювали в наступних напрямках: «виклики на шляху до бажаного майбутнього»; «пошук рішень, що ведуть до бажаного майбутнього»; «галерея анонсування» та «обговорення рішень».
        Кожна група працювала над окремим фактором: інноваційні послуги бібліотек; потреби користувачів; партнерство бібліотек; персонал бібліотек; бібліотечний маркетинг; інформаційні технології у бібліотеці.
        Підсумком Конференції стали розроблені в групах та представлені в форматі електронних презентацій рекомендації щодо шляхів розвитку бібліотек у майбутньому.
        Отже, побажаємо усім учасникам сталого партнерства нових успіхів на шляху розвитку бібліотечної справи!

 

 

 

 

 

 

 


Громадські організації Кіровоградщини – учасники VI-го Фестивалю молодіжної книги на вулиці Дворцовій «Бібліотека – молодь: даєш зустрічний рух»

        16 травня відбувся VI-й Фестиваль молодіжної книги на вулиці Дворцовій «Бібліотека – молодь: даєш зустрічний рух», в якому взяли участь громадські організації м. Кировограда.
        Як і в попередні роки активну участь у Фестивалі взяла ГО ТІМО «Відкриті двері» - постійний партнер обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М. Бойченка, організатора заходу. Протягом дня усі бажаючи мали можливість ознайомитися з інформаційними стендами, на яких було представлено діяльність ГО ТІМО «Відкриті двері» та видання, що є у фонді бібліотеки громадської організації.
        Цього року увагу гостей Фестивалю привернула інформація про безкоштовні курси з комп'ютерної грамотності «Основи роботи на комп'ютері», які працюють на базі бібліотеки з 2012 року. Завдяки курсам слухачі отримують іменні сертифікати програми «Світ безмежних можливостей» корпорації Microsoft. Чергове навчання на курсах розпочнеться у вересні, але вже зараз сформовано 2 групи бажаючих.
        На окремому стенді було розташовано інформацію про проект «Інформаційно-консультативний центр з питань працевлаштування молоді». Відкриття центру дало можливість молоді, перебуваючи в звичному середовищі, отримувати поради, консультації, здобувати нові знання для успішного пошуку роботи. Хоча проект за фінансової підтримки МВФ «Відродження» було втілено у життя ще у 2011 році, але співпраця з організаціями, що сприяють працевлаштуванню молоді продовжується.
        На запрошення ГО ТІМО «Відкриті двері» та обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка у Фестивалі взяли участь різні за напрямками громадські організації.
        Проконсультуватися з юридичних питань та придбати сувенір можна було у представників ГО «Кіровоградський міський Комітет захисту прав дітей» (Центр «Екологія сім’ї»). Також відвідувачі Фестивалю мали можливість зробити благодійні внески на спільний проект «SOS–містечко «Покровська долина» (Керівник організації та проекту Єршова Н.О.).
        Діяльність, творчі доробки, видання болгарських письменників та відзнаки за успіхи у популяризації історії, мови, культури болгарського народу було представлено громадською організацією болгар «Об’єднання болгар «Нашите хора» (голова Осадчий С.Ю.). Члени Кіровоградської болгарської общини – постійні учасники масштабних заходів ГО ТІМО «Відкриті двері» та ОЮБ ім. О.М. Бойченка. Кожна зустріч з представниками цієї організації перетворюється на справжнє свято, що залишається в пам’яті присутніх надовго.
        Традиційно прикрашали Фестиваль своїми доробками майстрині громадської організації «Єлисаветградський узвіз». Відвідувачі Фестивалю мали можливість помилуватися та придбати вироби відомих народних майстрів. Лялькімотанки, прикраси з бісеру, коштовного каміння, розмальовані скриньки, інші чудові витвори декоративно-ужиткового мистецтва дивували і привертали увагу усіх відвідувачів Фестивалю.
        Новостворена Кіровоградська ГО «Рідний Кіровоград» (голова організації Коломієць Г.) представила відвідувачам Фестивалю проект організації - генеалогічне дерево нащадків Т. Шевченка «Тарасів рід»: виставку робіт декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва учасників конкурсу «Тарасів рід». Слід зазначити, що 20 травня 2013 року у Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О.М. Бойченка відбулося оголошення результатів та нагородження переможців дитячо-юнацького конкурсу робіт декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Тарасів рід» (до 200-річчя народження Тараса Шевченка), яке відзначатимемо у 2014 році. ГО «Рідний Кіровоград», Знам`янський міський краєзнавчий музей, Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О.М.Бойченка провели цей конкурс з метою дослідження і популяризація теми «Шевченко і наш край», підвищення рівня знань про Тараса Шевченка серед учнівської та студентської молоді, виховання патріотизму на основі творчості Кобзаря, зацікавлення учнів та студентів у дослідженні власного родоводу, пошук інших нащадків Тараса Шевченка на Кіровоградщині, адже у нашому краї проживають нащадки Т.Г.Шевченка по сестрі Катерині.
        Кіровоградське відділення Всеукраїнської громадської організації «Українська Академія Універсології» (віце–президент Всеукраїнської громадської організації «Українська Академія Універсології» С. С.Жаданов, голова Кіровоградського відділення В. Зарицька) було представлене книгами, інформаційними матеріалами, програмами заходів. Організація сприяє досягненню фізичного, психічного і соціального здоров’я, гармонії і успіху людини у всіх сферах життя шляхом надання комплексу оздоровчих, психосистемних, інформаційних і організаційних послуг. Методики організації поєднують ультрасучасні досягнення науки зі стародавніми знаннями про природу та багатовіковими практиками удосконалення можливостей людини.
        Кіровоградська міська громадська організація захисту тварин «БІМ» опікується безпритульними тваринами (керівник Ерет О.). Під час Фестивалю організація представила інформаційні матеріали про свою діяльність та проблемні питання існування домашніх тварин у людському середовищі.
        Ми дякуємо усім громадським організаціям за активну участь у Фестивалі.

 


Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Кіровоградщина в українсько-болгарських зв’язках: історія та сучасність»

        19 квітня 2013 року представники обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка та громадської організації ТІМО «Відкриті двері» (Яськів Т.А., Шматько Л.В., Прядко О.В.) взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Кіровоградщина в українсько-болгарських зв’язках: історія та сучасність», що була організована обласною громадською організацією «Об’єднання болгар «Нашите хора» і Кіровоградським державним педагогічним університетом ім. Володимира Винниченка за підтримки обласної державної адміністрації.
        Учасників конференції привітав Сергій Ларін, заступник Глави Адміністрації Президента України. Вітальний лист було зачитано Останнім Віталієм Миколайовичем, начальником управління комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.
        Гостем і активним учасником Конференції був радник Посла Республіки Болгарії в Україні з питань освіти та культури Петер Танєв. Від імені посольства він вручив дітям та дорослим мешканцям Кіровоградщини почесні грамоти за активну участь та вагомий внесок у зміцнення українсько-болгарських зв’язків.
        Побажання успішного проведення Конференції та плідної праці від Президента Всеукраїнської організації «Конгрес болгар України» Юрія Граматика зачитала Катерина Гержик, представник організації.
        З побажаннями активного залучення молоді до життя болгарських громад перед учасниками Конференції виступив представник молодіжної організації болгар «Актив» з Одещини.
        Учасники конференції ознайомилися з виставкою видань «Подорож країною троянд», яка була оформлена фахівцями обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка.
        За активної участі співробітників бібліотеки було підготовлено також виставку робіт переможців творчого конкурсу учнівської молоді Вільшанського району «Болгари та наш край».
        Слід додати, що ОЮБ ім. О.М.Бойченка, ГО ТІМО «Відкриті двері» та ГО Об’єднання болгар «Нашите хора» вже декілька років плідно співпрацюють на користь кіровоградській громаді.

 


Тренінг за програмою «Бібліоміст»

 

 

 

        Завдячуючи Всеукраїнській програмі «Бібліоміст», з 8 по 10 квітня 2013 року, представник громадської організації Кіровоградське телевізійне інформаційне молодіжне об’єднання «Відкриті двері» Полякова О.О. брала участь у тренінгу «Стратегічне планування», який відбувся в Регіональному тренінговому центрі, що діє на базі КЗ «Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І.Чижевського». До участі в тренінгу було запрошено представників громадських організацій; фахівців обласних, районних, сільських бібліотек з різних регіонів України.
        Головною метою тренінгу «Стратегічне планування» було удосконалення знань та навичок лідерів неурядових організацій, працівників публічних бібліотек в сфері стратегічного планування як необхідного інструменту подальшого розвитку організації.
        Учасники тренінгу отримали базові знання з питань стратегічного планування: необхідність стратегічного планування, орієнтація в області стратегічного планування, складання стратегічного плану.
        Корисними стали практичні знання по розробці стратегії та стратегічному плануванню діяльності організації. Кожен з учасників тренінгу мав можливість представити на розгляд колег місію своєї організації. Працюючи в групах, учасники навчилися робити «SWOT-аналіз» діяльності, а також розробили стратегічний план розвитку організації, яка була обрана членами команди.
        Що таке «Бібліоміст
        Основною діяльністю програми «Бібліоміст» є розширення доступу до інформації та сучасних технологій шляхом:
        - обладнання близько 1600 публічних бібліотек комп'ютерною технікою до 2013 року;
        - навчання бібліотекарів роботі з новітніми технологіями на базі 25 тренінгових центрів та підвищення рівня комп'ютерної грамотності населення у бібліотеках-учасницях по всій країні;
        - надання підтримки бібліотекам у здійсненні адвокаційної діяльності та залученні додаткових ресурсів;
        - просування сучасних українських бібліотек серед широкої громадськості.

 

 

 

 

 

 

 


Відбувся 3-й випуск слухачів курсів комп’ютерної грамотності

        У наш час можна не вміти готувати, або ремонтувати домашні речі, але не вміти працювати на комп’ютері просто неможливо! Разом з тим вже доведено, що вміння працювати на комп’ютері допомагає підвищити якість життя: з’являються нові можливості, інтереси, друзі, захоплення, ідеї.
        Одним з найефективніших способів освоїти роботу на комп’ютері є курси комп’ютерної грамотності, які за короткий термін дають можливість опанувати максимум нових знань та навичок. Таку можливість надають безкоштовні курси, створені спільними зусиллями ГО ТІМО «Відкриті двері» та ОЮБ ім. О.М. Бойченка за підтримки міжнародного фонду ІДЕА в рамках програми Microsoft Unlimited Potential – міжнародної програми безперервного навчання, яка надає малозабезпеченій молоді та дорослим можливість здобути навички роботи із сучасними інформаційними технологіями.
        Програма розроблена спеціально для учбових центрів і націлена на розвиток практичних навичок у наступних напрямках: основні навички роботи з комп'ютером – доступний матеріал про апаратне і програмне забезпечення комп'ютера, Інтернета та операційних систем; навички роботи в Інтернеті та цифрові мультимедійні дані – використання Інтернету і всесвітньої сеті World Wide Web для пошуку потрібних даних; використання програм роботи із цифровими мультемідійними даними для поповнення одержаних даних; використання програмного забезпечення – використання комп'ютерних програм для розвитку навичок, необхідних для роботи в сучасному світі (робота з текстом, таблицями і презентаціями).
        Заняття курсів розпочалися рік тому: 3-го квітня 2012 року слухачі першого випуску одержали сертифікати. І ось вже третій випуск!
        1 квітня 2013 року сертифікати одержали ти, хто відвідував курси протягом останніх трьох місяців. Це переважно молоді люди, які вирішили підвищити свій рівень комп’ютерної грамотності та жінки передпенсійного та пенсійного віку. Їм потрібні знання як для роботи так і для спілкування в мережі Інтернет з родичами або друзями.
        Складна програма не лякає бажаючих відвідувати курси: охочі записуються заздалегідь. Опанувати програму курсів комп’ютерної грамотності можуть усі без виключення, але за умови відповідального ставлення до занять: не пропускати їх та виконувати домашні завдання. Адже, щоб отримати сертифікат, наприкінці занять усі відвідувачі здають он-лайн залік.
        Навчання проходило в групі з 5-ти осіб. Протягом курсу, викладачка курсів Юлія Терещенко двічі на тиждень по дві години (тривалість курсу 48 годин) навчала азам роботи з операційною системою Windows, вчила створювати, редагувати та оформляти документи в текстовому редакторі Word, створювати таблиці та робити в них розрахунки, оформлювати діаграми та графіки за допомогою електронних таблиць програми Excel, створювати презентації з різних тем, працювати у всесвітній мережі Internet та ін.
        Час промайнув. І ось останнє заняття, іспит … і такий бажаний сертифікат!
        Бажаємо успіхів випускникам курсів і вітаємо нових слухачів!

 

 

 


«Визначити, чи маєте Ви таланти - дуже просто»

        «Визначити, чи маєте Ви таланти - дуже просто» - вважає головний режисер Кіровоградського обласного академічного театру ляльок, заслужений діяч мистецтв України Євген Юзефович Гімельфарб.
        25 березня 2013 року в ОЮБ ім.О.М.Бойченка відбулося чергове засідання клубу «Профі», гостем якого став актор, режисер, педагог, драматург Є. Гімельфарб. Під час зустрічі Євген Юзефович розповів про своє особисте і творче життя, поділився власними поглядами на подальший розвиток театрального мистецтва, творчими плани на майбутнє, читав вірші Сергія Єсеніна.
        Він народився у творчій сім’ї в м. Одеса. Батько, Юзеф Аронович Гімельфарб, був режисером театру ляльок. Ходити і говорити, як пригадав Євген Юзефович, він почав саме в театрі.
        Таланти людини можна виявити змалку: якщо людина має музичний слух і гарний голос, то можна передбачити, що стане гарним співаком або музикантом; якщо танцює, співає, може перевтілюватися в іншу людину - може стати гарним актором. Сам Євген Юзефович дуже рано проявив свої акторські здібності. Він пригадав, що ще школярем брав участь у концертних програмах: читав вірші, співав, танцював…
        Після школи були роки пошуків себе, свого місця у житті, де можна було б реалізувати свої таланти. В Рязані він керував Народним театром і саме там йому запропонували поставити спектакль в Рязанському театрі ляльок. «Я не професійний режисер, у мене немає досвіду», - спочатку відмовився він. Але подумав, погодився, зрозумівши, що має усі необхідні навички, щоб зробити гарний спектакль…
        Євген Юзефович має ґрунтовну професійну освіту як режисер лялькового театру: окрім Одеського художньо–технічного училища закінчив Харківський інститут мистецтв. Навчаючись на денному відділенні в інституті він встигав брати участь як актор і режисер у театрі ляльок.
        Після закінчення вузу Євген Юзефович 9 років керував ляльковим театром у Барнаулі на Алтаї. Театр під його керівництвом став одним з найкращих у колишньому Радянському Союзі. Вже тоді Євген Юзефович втілював ідею синтетичного театру, з репертуаром як для дітей, так і для дорослих глядачів, в якому є актори, ляльки, спів, танці, глибокі почуття і серйозні роздуми про життя.
        Євген Юзефович багато років працював на посаді головного режисера Харківського державного академічного лялькового театру, маючи можливість самостійно визначати репертуар та ставити вистави. І досі харківські глядачі дивляться спектакль «Майстер і Маргарита», поставлений Гімельфарбом.
        Євген Юзефович повернувся у рідне місто Одесу. Місто, з якого починалося його життя і його творчий шлях. Зараз він є викладачем Одеського театрально–художнього училища, керує підготовкою лялькарів.
        Як головний режисер Кіровоградського академічного обласного театру ляльок він поставив «Собаче серце» М. Булгакова, «Ніч перед Різдвом» М.В. Гоголя, «Декамерон» Дж. Боккаччо. Мріє поставити «Ромео і Джульєтту» В. Шекспіра.
        Євген Юзефович запропонував юнакам і дівчатам звертатися за консультацією, якщо вони вміють співати, читати вірші і хочуть стати професійними акторами лялькового театру.
        Наприкінці зустрічі Євген Юзефович побажав присутнім завжди слухати своє серце, свою совість - це допоможе знайти вірний шлях у житті і обрати професію.

Євген Юзефович Гімельфарб та керівник клубу Профі Галина Бондар

Насправді талант людини визначити нескладно - вважає Євген Юзефович Гімельфарб

Я виріс у театрі - розповідав режисер

 

 


Професія, що вимагає знань і постійного удосконалення професійних навиків

14 лютого 2013 року відбулося чергове засідання клубу «ПРОФІ»: з молоддю зустрівся Заслужений лікар України, Головний лікар Кіровоградського обласного протитуберкульозного диспансеру Юрій Вікторович Покалюхін.
        Юрій Вікторович наголосив, що професію медика потрібно вибирати свідомо, не керуючись різними підказками, порадами, адже вона дуже відповідальна і складна, вимагає постійного удосконалення професійних навиків. Щоб бути гарним лікарем слід багато знати і постійно турбуватися про підвищення свого фахового рівня: навчатися на курсах підвищення кваліфікації, знайомитися з медичними новинками, обмінюватися досвідом з колегами.
        Юрій Вікторович працює в фтізіатричній службі давно, має багаторічний досвід, тому порадив присутнім на зустрічі учням берегтися від захворювання на туберкульоз. Слід правильно харчуватися - частіше споживати продукти багаті на білки, дотримуватися режиму і правильно розподіляти навантаження протягом робочого дня та вихідних, притримуватися здорового способу життя, уникати стресових ситуацій, відпочивати частіше на природі.
        Ця хвороба, наголосив лікар, спричиняється порушенням імунітету, захисних функцій організму, і тому, починаючи з 15 років, варто проходити рентген легенів.
        До речі, щорічно у світі гинуть від туберкульозу 2 мільйони людей, в Україні – 11 тисяч, це більше ніж всі інфекційні хвороби разом взяті. За даними Всесвітньої організації здоров’я, в організмі кожного третього жителя нашої планети вже є туберкульозна паличка, тобто вони тубінфіковані.
        Україна - лідер по захворюванню на туберкульоз та ВІЧ-інфекцію. Причинами є хвороби (цукровий діабет, бронхіальна астма, ін.) та низький соціальний рівень.
        Але, все-таки туберкульоз – хвороба, яка на ранній стадії піддається лікуванню і фінансові затрати при цьому можуть бути мінімальними - наголосив лікар.
        На закінчення зустрічі Юрій Вікторович побажав школярам більш уважно ставитися до свого здоров’я, успіхів у навчанні та вірного вибору професії до душі, яка визначить весь подальший життєвий шлях молодої людини.


Ю.В.Покалюхін розповідає про професію лікаря


«Поставте перед собою мету – і ви її обов’язково досягнете» - принцип, що сприяє успіхам

        З початком нового року ГО ТІМО «Відкриті двері» продовжує діяльність інформаційно-консультативного центру з питань працевлаштування молоді, що вже третій рік діє на базі Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка, партнера ТІМО. Центр було створено у 2011 році ГО ТІМО «Відкриті двері» за фінансової підтримки МВФ «Відродження», в рамках проекту «Інформаційно-консультативний центр з питань працевлаштування молоді».
        З того часу продовжується плідна співпраця бібліотеки і громадської організації щодо сприяння працевлаштуванню молоді Кіровоградщини. Розуміючи також важливість профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю задля успішного обрання майбутньої професії, члени ГО ТІМО «Відкриті двері», в рамках інформаційно-консультативного центру з питань працевлаштування молоді, беруть участь у діяльності профорієнтаційного клубу бібліотеки «Профі».
        25 січня 2013 року відбулося перше засідання клубу, присвячене одній з найбільш популярних професій зі світу спорту - футболістам.
        «Поставте перед собою мету – і ви її обов’язково досягнете» - саме за таким принципом живе Євген Вікторович Зінов’єв - відомий спортсмен, земляк, гравець футбольної команди «Дніпро» (м. Дніпропетровськ).
        Євген Вікторович ще в дитинстві почав займатися в дитячій футбольній команді, що діє на базі спортивного клубу «Зірка». Після закінчення школи та будівельного технікуму працював 4 роки менеджером; пройшов кастинг до клубу «Дніпро», де грає і нині.
        У 2012 році, на відбірковому турі в параолімпійську збірну України, попав в число 14 гравців футбольної команди, де й став срібним призером XIV Параолімпійських літніх ігор у Лондоні.
        За свої заслуги Євген Вікторович отримав звання «Почесний громадянин міста Кіровограда», згідно Указу Президента України нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Срібна медаль вагою 450 грам - особлива гордість спортсмена.
        Молодь, що прийшли на зустріч з Євгеном Вікторовичем, задавали багато питань і про спортивну кар’єру, і про будні спортсмена. Цікаво пан Євген розповідав про свою футбольну кар’еру, в тому числі і про зарубіжні подорожі та гостинність, яку відчув в Англії та Голландії.
        Наш відомий земляк звернув увагу присутніх на необхідність подальшого навчання спортсменів у ВУЗі. Грати в футбольній команді можна до 35-40 років, а потім потрібно думати про іншу роботу. У спорті кар’єра багатоетапна: спортсмен, тренер, наставник, спортивний журналіст-коментатор.
        Пан Євген порадив школярам наполегливо вчитися, тому що футбол – це не тільки гра ногами, а й швидкість, логіка, творчий підхід та нестандартність мислення, вміння зорієнтуватися в складній ситуації.

 

Facebook