Телевізійне інформаційне молодіжне об'єднання          

 
    Новини
    Історія
    Діяльність
    Обмін досвідом
    Наші проекти
    Акція
    Про нас у ЗМІ
    Партнери
    Радимо прочитати
    Інформаційний бюлетень
    ГО Кіровоградщини
 

НОВИНИ


Літні зустрічі на вулиці Дворцовій для молодих та креативних

        У неділю, 29 червня, на вулиці Дворцовій, незважаючи на спеку і літні відпустки, можна було цікаво і корисно для себе провести вільний час: обласна бібліотека для юнацтва ім. О.М.Бойченка з 13.00 до 16.00 організувала вуличну акцію до Дня молоді «Бібліо-сейшн для молодих та креативних».
        У програмі були: літня читальна зала, різні майстер-класи, «хіп-хоп джем», вікторина, конкурси, створення «дерева сміливих долонь», акція Управління ДСНС України у Кіровоградській області «Потурбуйся про свою безпеку!», майданчик громадських організацій, презентаційна програма від Кіровоградського професійного ліцею побутового обслуговування. Молодіжний та Соціальний відділи Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви організували виїзний майданчик «Юбільована церква» та цікаві майстер-класи.
        Склалося приємне враження від активності дітей та молоді, що були присутні і брали участь у різноманітних майстер-класах та конкурсах.
        Зокрема, присутні із задоволенням скористалися можливістю розмалювати обличчя та частини тіла, зробити собі прикраси з полімерної глини, навчитися робити різні іграшки з повітряних кульок та ін.
        Ті, хто полюбляє читати, познайомилися з виставками нових видань бібліотеки, взяли участь у вікторинах, конкурсах, майстер-класах, спілкувалися.
        Молодь, що захоплюється танцями, мала змогу трохи розім’ятися під жваву сучасну музику.
        Вуличні акції за ініціативою обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка проводяться кожного року і привертають увагу громадськості.
        Не залишилась осторонь від подій і громадська організація ТІМО «Відкриті двері», яка з задоволенням бере участь в організації і проведенні багатьох заходів молодіжної бібліотеки.
        До заходу було оформлено стенд з інформацією про діяльність організації. Тут можна було познайомитися з щомісячним інформаційним бюлетнем, різними друкованими виданнями для представників громадського сектору, статтями в ЗМІ, переглянути фото.
        Свої візитівки подарували присутнім представники Кіровоградської громадської організації «Фрі» - Всеукраїнської молодіжної громадської організації (ВМГО). Це потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні.


Досвідчених користувачів Інтернету стало більше …

        2 червня відбувся випуск 2-х груп слухачів Інтернет-курсів в обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка. Протягом трьох місяців, двічі на тиждень, відвідувачам курсів потрібно було знаходити час для занять, виконувати домашні завдання...
        І ось сьогодні випускне заняття! Користувачі курсів розповідають, що відчувають радість і сум одночасно. Радісно від того, що змогли опанувати складні завдання і трохи сумно за спільно проведеним часом.
        Кожного разу, коли відвідувачі приходили на заняття, вони хвилювалися, чи зможуть зрозуміти і опанувати нові знання, які надавала викладачка? Але, на диво, складна на перший погляд тема ставала зрозумілою... І все це завдяки таланту викладання, який має Юлія Терещенко та тій теплій і приємній атмосфері під час занять в Інтернет-центрі.
        До того ж, під час курсів, незважаючи на вік, усі: і відвідувачі курсів, і ті, хто працює в Інтернет-центрі стали друзями. Курси закінчилися, але, коли щось не зрозуміло, завжди є можливість приходити до бібліотеки, радитися з фахівцями, зустрічатися з друзями, з якими познайомились під час спільних занять!
        Учасники курсів одержали сертифікати про те, що пройшли навчання за курсом “Основи роботи з комп'ютером” на основі навчальних програм, наданих проектом “Відкритий світ інформаційних технологій” (Information Dessimination and Equal Access/IDEA), реалізованого за підтримки корпорації Microsoft і Міжнародної неприбуткової організації PH International.
        Сертифікат для проведення курсів видано навчальним центром IDEA громадській організації ТІМО “Відкриті двері”, партнеру бібліотеки.
        Курси корисні, перш за все, початківцям, які мають мінімальний досвід користування комп'ютером. Відвідувачі одержують під час занять навички роботи на комп'ютері, необхідні для ефективної роботи з документами і виходу в Інтернет. Вони вивчають операційну систему Windows, текстовий редактор Word, багато уваги приділяють питанням пошуку інформації в Internet.
        Курси цікаві також тим, хто має базові навички роботи з комп'ютером і програмою MS Word і бажають ширше використати можливості цієї та інших програм пакету Microsoft Office для вирішення своїх професійних або особистих питань.
        На даний час заняття курсів комп'ютерної грамотності відвідують не тільки молодь, відвідувачі бібліотеки для юнацтва, але й інші мешканці м. Кіровограда різного віку.
        Інтернет це – мережа, без якої не можна жити у сучасному світі, чекає своїх нових друзів уже у вересні! Усім, хто бажає і планує відвідувати курси слід потурбуватися заздалегідь, не гаяти часу і записатися до навчальної групи в Інтернет-центрі бібліотеки вже зараз.


Тренінг з питань ефективних комунікацій та спілкування із засобами масової інформації

        28 травня 2014 року член ГО ТІМО «Відкриті двері» Полякова Олена Олександрівна стала учасником тренінгу з питань ефективних комунікації та спілкування із засобами масової інформації.
        Тренінг було проведено для представників громадських організацій та державних установ тренерами благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї».
        Тренінг відбувся у «Студії на Дворцовій». Учасниками стали 15 представників активних громадських організацій, бібліотек, фахівців у сфері роботи з дітьми та молоддю, представників органів влади.
        У програмі тренінгу були такі корисні вправи, як запис відеоінтерв’ю та персональних виступів, а також практичні вправи щодо правил успішного спілкування із медіа.
        Тренер Олена Панченко дала корисні поради, зокрема, про те, як професійно спілкуватися з журналістами та зрозуміти логіку думок репортера, про що варто подумати до, під час і після інтерв'ю, як сформулювати і успішно передати журналісту вашу точку зору, можливості, права та обов’язки при спілкуванні зі ЗМІ.


«Нова зачіска – нове життя»

        3 квітня до обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М. Бойченка завітали майбутні перукарі, що навчаються у Кіровоградському професійному ліцеї сфери послуг за направленням Міськрайонного центру зайнятості.
        Під час заходу учні дізналися, що волосся – це дар природи, унікальний інструмент самовиявлення людини. У пошуках індивідуального стилю людина протягом життя експериментує зі своєю зовнішністю. За виглядом волосся визначають рівень культури, естетичного розвитку і смаку, її соціальний статус.
        Присутні ще раз упевнилися в тому, що виконати гарну сучасну зачіску – справа не з легких. І роль перукаря у створенні спільної гармонії ліній з урахуванням індивідуальності клієнта часто стає вирішальною. Ця професія – для людей із творчою натурою, а вивчення історії перукарського мистецтва має не тільки пізнавальний інтерес, але й практичну цінність.
        Прядко О.В., заступник голови ГО ТІМО «Відкриті двері», розповіла про послуги, які надають громадські організації регіону щодо вирішення життєвих проблем. Зокрема, ГО ТІМО «Відкриті двері» навчає роботі на комп’ютері, громадська організація захисту тварин «БІМ» надає послуги щодо утримання тварин, дитяча екологічна громадська організація «Флора» надає юридичні послуги, ТО «Елисаветградський узвіз» проводить майстер – класи з декоративно – ужиткового мистецтва.

 

 

 

 


«Кожний громадянин України має право на охорону здоров’я….»

        Про це розповіла на зустрічі з учнями Катерина Пільгуй, фахівець Головного управління юстиції у Кіровоградської області 3 квітня в обласній бібліотеці для юнацтва ім. О.М. Бойченка, де відбулося засідання лекторію «Молодь і право» за темою «Українські закони на захисті здоров’я». Під час заходу було використано видання громадських організацій України щодо профілактики негативних явищ, шкідливих для здоров’я людини, зокрема алкоголю та тютюну, з фонду громадської організації ТІМО «Відкриті двері», що є партнером бібліотеки.
        Засідання лекторію приурочене до Всесвітнього дня здоров’я, який відзначається 7 квітня. Під час заходу розглядалися юридичні питання, пов’язані із захистом здоров’я.
        «Всі погодяться з тим, що найважливішим благом для кожної людини є здоров’я» - розповідала К.Пільгуй. Ця позиція відповідає менталітету та моральним засадам українського суспільства. А Конституція України закріпила її на нормативному рівні, визнавши життя і здоров’я людини найвищими моральними цінностями.
        Забезпечити збереження цих соціальних цінностей можна, гарантувавши право на охорону здоров’я. Воно є одним із конституційних прав людини і громадянина, передбачених ст. 49 Основного Закону, відповідно до положень якої кожен має право на охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування, а охорона здоров’я забезпечується державним фінансуванням відповідних соціально-економічних, медико-санітарних і оздоровчо-профілактичних програм.
        Держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. Право на охорону здоров’я детально прописане в «Основах законодавства України про охорону здоров’я» (Закон України від 19.11.1992 року).
        Так, кожний громадянин України має право на охорону здоров’я, що передбачає: достатній життєвий рівень, безпечне для життя і здоров’я навколишнє природне середовище, санітарно-епідемічне благополуччя території і населеного пункту, де проживає громадянин, кваліфіковану медико-санітарну допомогу, достовірну та своєчасну інформацію про стан свого здоров’я і здоров’я населення, у тому числі існуючі і можливі фактори ризику та їх ступінь, участь в обговоренні проектів законодавчих актів і внесення пропозицій щодо формування державної політики в галузі охорони здоров’я та ін.
        Під час лекторію учні також дізналися про українське законодавство щодо вживання алкогольної та тютюнової продукції.
        Під час заходу присутні одержали змістовні відповіді на запитання і наприкінці заходу одержали буклет громадської організації ТІМО «Відкриті двері» с порадами, як припинити курити.


Facebook