Телевізійне інформаційне молодіжне об'єднання          

 
    Новини
    Історія
    Діяльність
    Обмін досвідом
    Наші проекти
    Акція
    Про нас у ЗМІ
    Партнери
    Радимо прочитати
    Інформаційний бюлетень
    ГО Кіровоградщини
 

НОВИНИ


Як Speak Up «відкрив» День Колумба»

9 жовтня відбулося засідання розмовного клубу "Speak Up". Цього дня учасники клубу знайомилися з цікавими фактами про День Колумба, який відзначається в США 12 жовтня.

Захід проходив у вигляді вікторини, під час якої присутнім пропонувалися варіанти відповідей - факти про відкриття Америки, а учасники мали вгадати який із них є правдивим.

Олександр Леонідов - керівник розмовного клубу "Speak Up", а також засновник і викладач мовної студії "Step Up" - розповів учасникам клубу про неоднозначність свята, адже частина американців його не святкують з різних причин.

А на завершення зустрічі усі бажаючі мали змогу подивитися уривок із фільму "1492: Conquest of Paradise" ("1492: Завоювання раю") про цей день в історії Америки.


Участь у XII Фестивалі молодіжної книги на вулиці Дворцовій «BOOKUNITY. Територія успіху»

Як і в попередні роки молодіжна громадська організація Кіровоградське телевізійне інформаційне молодіжне об’єднання «Відкриті двері» як постійний партнер Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка, 29 вересня 2020 року взяла активну участь у XII Фестивалі молодіжної книги на вулиці Дворцовій «BOOK UNITY. Територія успіху».

Метою проведення Фестивалю є популяризація читання серед юнацтва, презентація літератури та письменників Кіровоградщини; всебічний розвиток сучасної молоді, її залучення до участі в культурному житті Кіровоградщини; організація змістовного дозвілля мешканців міста.

Протягом дня усі бажаючи мали можливість ознайомитися з інформаційним стендом «Я люблю життя» який містив інформацію про коронавірус COVID-19.


Чергове засідання клубу «Профі» на базі природничо-географічного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

Співпрацюючи з постійним партнером Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Є. Маланюка щодо сприяння профорієнтації молоді Кіровоградщини, члени Кіровоградської громадської організації ТІМО «Відкриті двері» долучились до організації чергового засідання клубу «Профі», в рамках якого, 26 лютого 2020 року клубівці завітали на гостини до природничо-географічного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, де Сергій Мовчан, заступник декана з навчально-виховної роботи провів цікаву та пізнавальну екскурсію факультетом.

Учасники клубу познайомилися з історією природничо-географічного факультету, переліком спеціальностей та правилами здобуття ступенів бакалавра та магістра, дізналися про участь в польовій практиці та про можливості працевлаштування після закінчення вузу. З великим задоволенням завітали клубівці і до живого куточку та познайомилися з його мешканцями.

Facebook