Телевізійне інформаційне молодіжне об'єднання          

 
    Новини
    Історія
    Діяльність
    Обмін досвідом
    Наші проекти
    Звіти про діяльність
    Про нас у ЗМІ
    Партнери
    Інформаційний бюлетень
    ГО Кіровоградщини
 

Навчання ТІМО "Відкриті двері"

Представники ГО ТІМО «Відкриті двері» є активними учасниками громадського життя країни – діляться досвідом роботи під час науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, навчаються на тренінгах…

2021 рік

23 вересня – тренінг «Основи адвокації», в рамках ініціативи «Волонтер-Life», проєкту ПРООН «Громадське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні».

Організатор: ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області», спільно з Центральноукраїнським державним будинком художньої та технічної творчості. м. Кропивницький.

Брали участь: Пантелеєва А.І., Ліснича Т.В.

16 вересня – тренінг «Участь молоді у прийнятті рішень», в рамках ініціативи «Волонтер-Life», проєкту ПРООН «Громадське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні».

Організатор: ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області», спільно з Центральноукраїнським державним будинком художньої та технічної творчості м. Кропивницький. Брали участь: Пантелеєва А.І., Ліснича Т.В.

10 вересня 2021 року – тренінг «Волонтерський менеджмент», в рамках ініціативи «Волонтер-Life», в рамках проєкту ПРООН «Громадське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Організатор: ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області», спільно з Центральноукраїнським державним будинком художньої та технічної творчості. м. Кропивницький. Брали участь: Пантелеєва А.І., Ліснича Т.В.

20 липня 2021 року – нарада для голів громад Кіровоградщини в приміщенні Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати.

Організатор: Кіровоградська обласна державна адміністрація, м. Кропивницький. Брала участь: Корінь Х.В.

22 червня 2021 року – Установчі збори з формування Координаційної ради з питань молодіжної політики при Кіровоградській облдержадміністрації.

Організатор: Кіровоградська обласна державна адміністрація, м. Кропивницький. Брала участь: Абрамова Ю.С.

5 -7 червня 2021 року, -- семінар для модераторів кіноклубів медіапросвіти з прав людини DOCUDAYS UA в межах проєкту «DOCU/CLUB – за реформи», сел.Коблево. Брала участь: Чередник А.А.

2019 рік

З 18 по 22 червня 2019 року – тренінг «Громадянська освіта та посилення участі молоді», м. Ірпінь Київської області. Організатори: Корпус Миру США в Україні та USAID. Брала участь: Корінь Х.В. .

У ході тренінгу американські волонтери та українські колеги ознайомились з новітніми тенденціями, ресурсами та підходами у галузі громадянської освіти, дізналися про практики проведення лідерських таборів, отримали досвід спілкування з іншими громадськими організаціями та установами, освітніми закладами та волонтерами Корпусу Миру.

Протягом тренінгу відбулись різноманітні сесії, воркшопи та дискусії на теми протидії корупції, інклюзії, академічної доброчесності тощо.

Наприкінці тренінгу усі учасники отримали сертифікат із вказаною кількістю годин та всі матеріали на електронному носієві.

Дякуємо організаторам за знання та новий досвід у сфері громадянської освіти.

На фото: під час тренінгу «Громадянська освіта та посилення участі молоді», 2019 р.

2018 рік

10 квітня 2018 року – обласний семінар-тренінг для молодіжних громадських організацій та активної молоді по написанню проектів. Організатор: відділ молодіжної політики та виховної роботи Управління освіти, науки, молоді і спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, м. Кропивницький. Брали участь: Кісельова О.М., Шевченко І.М., Ткаченко С.Є., Таратута Н.С., Абрамова Ю.С.

23 квітня 2018 року – обласний форум «Формування культури та поваги до прав інтелектуальної власності у сучасної молоді», в рамках реалізації проекту «Developing Respect for Intellectual Property Rights Protection in Ukraine» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Організатор: громадська організація «Флора», м. Кропивницький. Брала участь: Кісельова О.М.

7 травня 2018 року – прес-захід на тему: «Презентація грантових та навчальних можливостей для громадських активістів та лідерів місцевого самоврядування». Організатор: Кіровоградський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» м. Кропивницький. Брала участь: Борзенко Н.В.

28-29 травня 2018 року – тренінг «Школа можливостей: гранти і конкурси, фінансовані Європою». Організатори: активісти команди «Team Europe Кропивницький», м. Кропивницький. Брала участь: Букач Т.С.

11-12 вересня 2018 року – тренінг «Медична реформа в Україні – просто про важливе для кожного», в рамках проекту «Медична реформа під контролем громадськості», за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Організатор: Кіровоградський місцевий осередок Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86», м. Кропивницький. Брала участь: Абрамова Ю.С.


2017 рік

31 жовтня -2 листопада –базовий тренінг «Навчальна програма «Молодіжний працівник» за фінансової та організаційної підтримки Міністерства молоді та спорту України, ПРООН та Державного інституту сімейної та молодіжної політики. Організатор: Міністерство молоді та спорту України за підтримки Програми розвитку ООН України, м. Кропивницький. Брала участь Абрамова Ю.С.


15-17 вересня – базовий тренінг «Навчальна програма «Молодіжний працівник» за фінансової та організаційної підтримки Міністерства молоді та спорту України, ПРООН та Державного інституту сімейної та молодіжної політики. Організатор: Міністерство молоді та спорту України за підтримки Програми розвитку ООН України, м. Кропивницький. Брала участь Корінь Х. В.

На фото: під час базовий тренінгу «Навчальна програма «Молодіжний працівник», 2017 р.

14-16 серпня – «Творча майстерня з написання кращих практик молодіжної роботи», в рамках Програми «Молодіжний Працівник», яка реалізується Міністерством молоді та спорту України спільно з UNICEF, ПРООН в Україні та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики, м. Львів. Організатори: Міністерство молоді та спорту України спільно з UNICEF, ПРООН в Україні та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики. Брала участь Букач Т.С.

На фото: під час «Творчої майстерні з написання кращих практик молодіжної роботи», 2017 р.

12 до 17 червня – тренінговий курс «Доступність соціальних прав для молодих людей», в рамках програми співробітництва між Молодіжним департаментом Ради Європи й Міністерством молоді та спорту України, м. Кам’янець-Подільський. Організатори: Молодіжний департамент Ради Європи і Міністерство молоді та спорту України у партнерстві з Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині». Брала участь Таратута Н.С.

На фото: під час тренінгового курсу «Доступність соціальних прав для молодих людей», 2017 р.

27-30 березня – участь у тренінгу з підготовки тренерів з медіаграмотності, в рамках проекту «Програма медіаграмотності для громадян», у м. Київ. Організатор: Академія української преси. Брала участь Букач Т.С.

На фото: під час тренінгу з підготовки тренерів з медіаграмотності 2017 р.

2016 рік

18-21 квітня – навчальний візит «Інституційний розвиток – запорука життєздатності організації. Міжрегіональний обмін», в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу, м. Херсон. Організатор: Херсонський обласний благодійний фонд «Захист». Брала участь Букач Т.С.

На фото: під час навчального візиту, 2016 р.

17-20 травня – тренінг «Сучасні підходи до розвитку місцевих громад» в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу, м. Дніпропетровськ. Організатор: громадська організація «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск». Брала участь Абрамова Ю.С.

На фото: під час тренінгу «Сучасні підходи до розвитку місцевих громад», 2016 р.

25 жовтня – он-лайн спілкування з циклу «Бібліотеки єднають країну» Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва та Центральної міської бібліотеки міста Добропілля Донецької області (про реалізацію проекту «Спільні дії – єдина громада», що реалізувався в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», який адмініструвала громадська організація «Територія успіху» за фінансової підтримки Європейського Союзу в Україні). Брала участь Букач Т.С.

На фото: під час он-лайн спілкування, 2016 р.

14 листопада – тренінг в рамках проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark», м. Київ. Організатор: PH International Україна. Брала участь Терещенко Ю.К.


19 листопада 2016 року – тренінг координаторів «Марафону написання листів 2016», м. Київ. Організатор: Amnesty International в Україні. Брала участь Букач Т.С.


2015 рік

12-13 листопада – участь у тренінгу з підготовки тренерів з медіаграмотності, в рамках проекту «Програма медіаграмотності для громадян», м. Кіровоград. Організатори: Академія української преси, IREX та StopFake. Брала участь Букач Т.С.

На фото: під час тренінгу з підготовки тренерів з медіаграмотності 2015 р.

14-15 липня –тренінг «Діалог у громаді» (Обмін досвідом: надання послуг для внутрішньо переміщених осіб), м. Київ. Організатор: програма «Бібліоміст» . Брала участь Абрамова Ю.С.

На фото: під час тренінгу «Діалог у громаді», 2015 р.

11-12 червня – тренінг за програмою «Активні громадяни» («Active citizens»), м. Кіровоград. Організатор: громадська організація «Прес-клуб реформ», за підтримки Британської Ради в Україні. Брали участь: Кісельова О.М., Завірюха О.Б., Корінь Х.В.

На фото: під час тренінгу за програмою «Активні громадяни», 2015 р.

15-16 травня 2015 року – тренінг «Практична медіаграмотність» з практичної медіаосвіти та медіа грамотності, м. Київ. Організатор: Міжнародний благодійний фонд «Академія української преси» (АУП) за підтримки програми «Бібліоміст». Брала участь Корінь Х.В.

На фото: під час тренінгу «Практична медіаграмотність», 2015 р.
2014 рік

28 травня – тренінг з питань ефективних комунікації та спілкування із засобами масової інформації, м. Кіровоград. Організатор: благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї». Брали участь: Полякова О.О., Кісельова О.М.

На фото: під час тренінгу з питань ефективних комунікації та спілкування із засобами масової інформації, 2014 р.
2013 рік

З 8 по 10 квітня – тренінг «Стратегічне планування», м.Кіровоград. Організатор: програма «Бібліоміст». Брала участь Полякова О.О.

19 квітня – Міжнародна науково-практичній конференціїя «Кіровоградщина в українсько-болгарських зв’язках: історія та сучасність», м.Кіровоград. Організатори: обласна громадська організація «Об’єднання болгар «Нашите хора», Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка за підтримки Кіровоградської обласної державної адміністрації. Брали участь: Яськів Т.А., Шматько Л.В., Прядко О.В.

2012 рік

        7 червня семінар-тренінг з написання проектів на конкурс мікрогрантів з виборчої тематики, рамках проекту “Інформування виборців перед парламентськими виборами” за підтримки Національного Фонду підтримки демократії. Організатор: ресурсний центр АНГО, м.Черкаси. Брала участь Рєзнік Т.С.

        5 березня - тренінг з профілактики ВІЛ/СНІД, м. Кіровоград. Організатор: Радислав Петрів - тренер, волонтер Корпусу миру США в Україні. Брала участь: Прядко О.В.

        7-9 лютого - друга Національна конференція «Реформування закладів культури» в рамках проекту Інституту соціокультурного менеджменту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури» за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження», м. Ірпінь (Київська область). Організатор: ІСКМ. Брала участь: Полякова О.О.

На фото: О.Полякова презентує діяльність ТІМО «Відкриті двері» перед учасниками другої Національної конференції, 2012 р.

        26 січня - робоче засідання «Адвокасі-клуб», м. Дніпропетровськ. Організатор: Інститут розвитку глобального суспільства (ІРГС) в межах проекту «Впроваджуємо зміни громадою» спільно з Інститутом соціокультурного менеджменту в рамках конкурсу «Трансформування закладів культури в осередки громадської активності та залучення творчих колективів до благодійності», проведеного Антикризовою гуманітарною програмою Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури» (м. Дніпропетровськ). Організатори: ІСКМ. Брала участь: Таратута Н.С.

На фото: Н. Таратута розповідає про реалізовані проекти ТІМО «Відкриті двері», 2012 р.
На фото: під час засідання «Адвокасі-клубу», 2012 р.

2011 рік

        16–18 грудня - Форум аніматорів місцевих громад для учасників національної програми «Розвиток соціальної взаємодії закладів культури та громадських організацій», випускників першої Польсько-української Школи аніматорів, представників Центрів місцевої активності, органів місцевого самоврядування та ЗМІ, зацікавлених осіб та організацій, м. Вознесенськ (Миколаївська область). Організатори: ЦПТІ, Ліга аніматорів місцевих громад. Брала участь: Зеленіна В.А.

На фото: герб м. Вознесенська з виставки дитячих малюнків, 2011 р.
На фото: представники Форуму діляться своїми досягненнями, 2011 р.
На фото: учасники Форуму аніматорів під час тренінгу, який проводили тренери Товариства Лева - Л.Роман та О.Чабан, 2011 р.

        24 листопада - «4-й День інформаційних технологій для НУО», м. Київ Організатор: компанія «Майкрософт Україна». Брала участь: Ротар Т.П.

        26-27 вересня - конференція «Громадський моніторинг та громадська експертиза діяльності органів влади: досвід та перспективи використання в Україні», м. Київ. Організатор: Благодійний Фонд «Творчий центр Каунтерпарт». Брала участь: Рєзник Т.С.

        21-23 вересня - тренінг «Анімація громадської діяльності» в рамках проекту ІСКМ «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури» за підтримки Антикризової гуманітарної програми МФ «Відродження», с. Піщане (Бахчисарайський р-н, АР Крим). Організатор: ІСКМ. Брала участь: Полякова О.О.

        17 вересня - семінар-тренінг «Написання проектних заявок та здійснення кампаній громадського контролю: крок за кроком», м. Кіровоград. Організатор: Кіровоградська обласна організація ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках програми «Посилення впливу громадянського суспільства». Брала участь: Гресь І.В.

        15-16 вересня – тренінг «Кампанія адвокасі: план дій» за проектом Інституту розвитку глобального суспільства (ІРГС) «Впроваджуємо зміни громадою» спільно з Інститутом соціокультурного менеджменту в рамках конкурсу «Трансформування закладів культури в осередки громадської активності та залучення творчих колективів до благодійності», проведеного Антикризовою гуманітарною програмою Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури» (м. Дніпропетровськ). Організатори: ІСКМ, ГО «Тамариск». Брала участь: Таратута Н.С.

        12 вересня - круглий стіл «Проблеми реалізації права на працю та рівні можливості для незахищених верств молоді», м. Кіровоград. Організатор: «Фундація прав людини» за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів. Брали участь: Полякова О.О., Таратута Н.С.

        16-18 серпня - тренінг «Анімація громадської діяльності» у рамках проекту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури» за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження», м. Ірпінь (Київська область). Організатор: ІСКМ. Брала участь: Полякова О.О.

        15 червня - регіональна презентація проекту «Інвестуймо в інституційний розвиток громадянського суспільства» в рамках програми «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що виконувалась РАСТ Inc в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), м. Кіровоград. Організатор: РЦ «Гурт». Брали участь: Борзенко Н.В., Таратута Н.С.

        7 червня – семінар «Основи залучення матеріальних і фінансових ресурсів», м. Кіровоград. Організатор і ведуча: Ерін Доуленд, експерт з фандрейзингу, волонтер Корпусу Миру США в Україні. Брали участь: Зеленіна В.А., Полякова О.О.

        19 квітня - семінар для бібліотекарів міста Кіровограда та Кіровоградської області в рамках Проекту «Українські книжки для виховання толерантності» за підтримки Програми «МАТРА» Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів, Будинку Анни Франк та Фонду проектів центрально- та східноєвропейського книговидавництва, Міністерства освіти і науки України. Семінар проведено Центром громадянської освіти та виховання за сприяння обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка та громадської організації ТІМО «Відкриті двері», м. Кіровоград. Брали участь: Савенко Л.М., Зеленіна В.А., Полякова О.О., Рєзнік Т.С., Таратута Н.С.

2010 рік

        21–24 червня - конференція-тренінг «Залучення молоді до волонтерства», смт. Гриців (Хмельницька область). Організатор: Фонд сталого розвитку «Стара Волинь». Брала участь: Рєзнік Т.С.

        27 квітня - тренінг «Технологія публічної звітності за результатами виконання цільових програм» за ініціативи Чернігівського центру «Ахалар», м. Кіровоград. Організатор: ІСКМ. Брала участь: Рєзнік Т.С.

        16 квітня - конференція «Новітня соціальна технологія – міні гранти як механізм вирішення проблем місцевої громади» за підтримки Фонду ім. Стефана Баторія в рамках всеукраїнського проекту, м. Кіровоград. Організатори: ІСКМ за ініціативи Чернігівського центру АХАЛАР, Донецької та Рівненської обласних громадських організацій «Комітет виборців України». Брали участь: Савенко Л.М., Зеленіна В.А., Ротар Т.П., Прядко О.В.

        12–13 квітня - навчальний семінар, присвячений загальним питанням діяльності фондів громад в Україні, в межах програми «Школа фондів громад» Ініціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» за фінансової підтримки Фонду ім. Ч.С.Мотта, м. Київ. Організатор: ІСАР «Єднання». Брала участь: Савенко Л.М.

        4 січня - круглий стіл «Вплив цільових програм на поліпшення життя громадян» в рамках проекту ІСКМ «Суспільний діалог для розвитку регіону» в межах спільної ініціативи Міжнародного Фонду «Відродження» та Фонду «Східна Європа», м. Кіровоград. Організатор: ІСКМ. Брали участь: Савенко Л.М., Сідоренко Р.О., Тодорашко І.М., Крикуненко О.Д., Прядко О.В.

2009 рік

        7–9 жовтня - Всеукраїнська конференція по контролю над тютюном, м. Ялта. Організатор: Коаліція громадських організацій та ініціатив «За вільну від тютюнового диму Україну». Брала участь: Прядко О.В.

        28 серпня - конференція «Світ, про якій я мрію» (дотримання прав дитини в Кіровоградському регіоні), м. Кіровоград. Організатор: ДЕГО «Флора». Брала участь: Прядко О.В.

        27 лютого - обласна конференція «Консолідація дій організацій громадянського суспільства Кіровоградщини: рецепти від кризи», м. Кіровоград. Організатори: ГО ТО «ТОРО» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Брали участь: Зеленіна В.А., Прядко О.В.

        2009–2010 рр. - семінари–тренінги «Роль та можливості громадських рад у виробленні владних рішень», м. Кіровоград. Організатор: ГО ТО «ТОРО» Брала участь: ПрядкоО.В.

2008 р.

        24 грудня - майстер-клас Я. Рогаліна «Розвиток цивілізованої благодійності - наша відповідь економічній кризі», м. Кіровоград. Організатор: ГО ТО «ТОРО». Брала участь: Зеленіна В.А.

16 грудня - тренінг «Як впровадити соціальну відповідальність в організації? Конкретні інструменти, практики, поради», м. Кіровоград. Організатори: ГО ТО «ТОРО». Брала участь: Прядко О.В.

        8-9 грудня - «Національна конференція щодо зменшення шкідливого впливу тютюну на здоров’я населення» в рамках виконання зобов’язань по Рамковій Конвеції ВООЗ із боротьби проти тютюну та за активної участі міжнародних організацій, які займаються контролем над тютюном, м. Київ. Організатор: УІЦПАН. Брала участь: Прядко О.В.

        13 листопада - презентація результатів дослідження щодо обізнаності різних груп стейкхолдерів із соціальної відповідальності (СВ) і міжнародного стандарту із СВ ISO 26 000 в Кіровоградському регіоні. Дослідження було проведено Центром «Розвиток КСВ» в рамках проекту «ISO 26 000 – в регіони» підтриманого Фондом «Східна Європа» і компаніями СКМ, РУСАЛ, ФОКСТРОТ., м. Кіровоград. Організатор: ГО ТО «ТОРО». Брала участь: Прядко О.В.

        13 жовтня - обласний семінар «Роль суспільства в реалізації політики євроатлантичної інтеграції України», м. Кіровоград. Організатор: ДЕГО «Флора», регіональний представник ВГО Ліга Україна – НАТО. Брала участь: Прядко О.В.

        8 липня - конференція «Проблема доступу до інформації. Регіональний аспект», м. Кіровоград. Організатор: ДЕГО «Флора». Брала участь: Прядко О.В.

        23-27 червня - семінар-тренінг «Залучення коштів з місцевих джерел» в рамках спільного проекту Фундації ім. князів-благодійників Острозьких та Рівненського факультету ДАКККіМ «Культосвітні заклади й активізація громади» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», м. Рівне. Організатори: Фундація ім. князів-благодійників Острозьких та Рівненський факультет ДАКККіМ. Брала участь: Зеленіна В.А. детальніше…

        11-17 травня - семінар-тренінг «Стратегічний розвиток і поінформування громадськості» в рамках спільного проекту Фундації ім. князів-благодійників Острозьких та Рівненського факультету ДАКККіМ «Культосвітні заклади й активізація громади» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», м. Рівне. Організатори: Фундація ім. князів-благодійників Острозьких та Рівненський факультет ДАКККіМ. Брала участь: Прядко О.В.

        19 квітня - конференція «Инновации в управлении и самоуправлении гражданским обществом», м. Кіровоград. Організатори: ГО «Академія універсології». Брала участь: Прядко О.В., заступник голови ГО ТІМО «Відкриті двері».

        19 лютого - конференція «Проблеми впровадження засад ювенальної юстиції», м. Кіровоград. Організатор: ДЕГО «Флора». Брала участь: Прядко О.В.

2007 рік

        21-22 грудня - семінар «Аналіз соціальної політики» в рамках проекту Кіровоградського обласного об’єднання громадян «Інститут соціокультурного менеджменту» (ІСКМ) «Аналіз соціальної політики» підтриманого Фондом Євразія за рахунок коштів Агенції США з міжнародного розвитку, м. Кіровоград. Організатор: ІСКМ. Брала участь: Прядко О.В.

        28 листопада – 2 грудня - участь у Всеукраїнській конференції випускників програми «Громадські зв’язки» на тему «План дій: крок до успіху», м. Черкаси. Брала участь Савенко Л.М.

        7 вересня - тренінг «Аналіз соціальних програм» в рамках проекту Кіровоградського обласного об’єднання громадян «Інститут соціокультурного менеджменту» (ІСКМ) «Вдосконалення системи розробки та оцінки соціальних програм», який підтримано Фондом ім. Стефана Баторія, за рахунок коштів Фонду Форда, м. Кіровоград. Організатор: ІСКМ. Брала участь: Прядко О.В.

        20 травня - Форум «Вакцина: за і проти». Організатор ГО ТО «ТОРО». Брала участь: Прядко О.В.

        18 травня - «круглий стіл» представників державних установ та громадських організацій в рамках Акції до Дня пам’яті людей, що померли від СНІД. Організатор: Кіровоградське обласне відділення ВБО ЛЖВС, м. Кіровоград. Брала участь: Прядко О.В.

2006 рік

        9 грудня - тренінг «Україна – НАТО: шлях до співпраці», м. Кіровоград. Організатор: ГО «Центр підтримки творчих ініціатив». Брала участь: Рєзнік Т.С.

        листопад - Відкрита конференція «Співпраця. Громадянин. Розвиток», м. Кіровоград. Організатор: ГО «Центр підтримки творчих ініціатив». Брали участь: Прядко О.В., Ротар Т.П.

        15 вересня - Міжнародна конференція «Вирішення локальних проблем», м. Чернігів. Організатор: ГО «Центр соціального добробуту «Доброчин». Брала участь: Ротар Т.П.

        26-28 серпня - семінар з проблеми лобіювання антитютюнових програм на місцевому рівні, м. Черкаси. Організатор: ГО «Паритет». Брала участь: Прядко О.В.

        24 серпня – 14 вересня - стажування у Сполучених Штатах Америки за темою «Організація позакласної роботи з дітьми та молоддю» в рамках Проекту «Гармонія» за Програмою «Громадські зв’язки» (США, Штат Оклахома, м. Талса). Організатори: Посольство США в Україні. Брала участь: Савенко Л.М., детальніше…

        4-5 липня - тренінг «Розробка інформаційних повідомлень», м. Кіровоград. Організатор: ГО «Жіночій інформаційно-координаційний центр». Брали участь: Прядко О.В., Ротар Т.П., Зеленіна В.А.

        16 червня - семінар «Правове поле та управлінський досвід Центрів Активності Локальної в Польщі та Україні» в рамках проекту Центру підтримки творчих ініціатив за підтримки Польсько–української фундації співпраці ПАУСІ «Приховані ресурси для розвитку громад», м. Київ. Організатор: ГО «Центр підтримки творчих ініціатив». Брала участь: Прядко О.В.

        31 травня - круглий стіл «Соціальне замовлення в Україні в аспекті громадського врядування», м. Харків. Організатор: ГО «Асоціація розвитку спільнот». Брала участь: Зеленіна В.А.

        24-30 квітня - візит в складі експертів Соціальної лабораторії до Польщі в межах проекту Центру підтримки творчих ініціатив «Приховані ресурси для розвитку громад» за підтримки Польсько–української фундації співпраці ПАУСІ. Організатор: ГО «Центр підтримки творчих ініціатив». Брала участь: Савенко Л.М.

На фото: представники кіровоградських ГО разом з новими польськими друзями після конкурсної програми, 2006 р.

        31 березня - 1 квітня - семінар-зустріч «Політика контролю над тютюном – результат є ! Подальші кроки», м. Суми. Організатор: БФ «Український інформаційний центр проблем алкоголю та наркотиків». Брала участь: Прядко О.В.

        10–11 березня - тренінг «Стратегія неполітичної громадської організації під час передвиборчої кампанії» в межах проекту «Аналіз передвиборчих партійних програм», м. Кіровоград. Організатор: Кіровоградське обласне об’єднання громадян «Інститут соціокультурного менеджменту» (ІСКМ) за фінансової підтримки Творчого Центру Каунтерпарт. Брала участь: Прядко О.В.

2005 р.

        26 листопада – 2 грудня - стажування в польських неурядових організаціях для лідерів з України в рамках програми «Від освіти до демократії. Модель підтримки лідерів неурядових організацій у формуванні громадянського суспільства». Організатор: Центр підтримки творчих ініціатив. Брала участь: Савенко Л.М.

        10 жовтня - семінар «Україна на шляху до Європейського Союзу» за підтримки фонду ім. Стефана Баторія, м. Кіровоград. Організатор: ГО ТО «ТОРО». Брала участь: Прядко О.В.

        13 червня - громадське обговорення «Державна політика над тютюном в Україні», м. Київ. Організатор: Міжнародна громадська організація «Міжнародний центр перспективних досліджень». Брала участь: Прядко О.В.

        30 травня - робоча зустріч у рамках проекту «Громадська кампанія з посилення політики щодо контролю над тютюном», м. Київ. Організатор: Міжнародна громадська організація «Міжнародний центр перспективних досліджень». Брала участь: Прядко О.В.

        травнева зустріч представників громадськості м. Кіровограду з керівництвом Фонду Євразія: Еріком Бойлом, Регіональним директором Фонду Євразія в Україні та Оленою Саєнко, координатором програм Фонду Євразія. Організатор: Центр підтримки творчих ініціатив. Брали участь: Савченко Л.М, Прядко О.В., Зеленіна В.А.

На фото: представники ГО м. Кіровограда під час травневої зустрічі з представниками Фонду Євразія, 2005 р.

        8–10 квітня - семінар для представників організацій громадянського суспільства та засобів масової інформації з побудови недійних кампаній, спрямованих на ефективне вирішення тютюнових проблем, у рамках проекту «Медійна підтримка політики контролю над тютюном в Україні» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», м. Київ. Організатор: Київський центр «Соціальна дія». Брала участь Прядко О.В.

        11-12 лютого - Міжнародна конференція «Інтеграція місцевих спільнот – шлях до сталого розвитку», м. Кіровоград. Організатор: «Інститут соціокультурного менеджменту» за підтримки фонду Євразія. Брали участь: Зеленіна В.А., Прядко О.В.

На фото: учасники Конференції «Інтеграція місцевих спільнот - шлях до сталого розвитку», 2005 р.

27 січня - презентація щорічного конкурсу грантів з адвокасі в межах проекту «Мережа громадянської дії в Україні» (UCAN), м. Кіровоград. Організатор: ЦПТІ, ІСКМ. Брали участь: Савенко Л.М., Прядко О.В., Зеленіна В.А., Ротар Т.П.

2004 р.

12-13 листопада - конференція «Контроль потребления табака в Украине: приоритеты и последующие шаги», м. Київ. Організатори: Інститут Відкритого Суспільства, Міжнародний Фонд «Відродження». Брала участь: Прядко О.В.

3-7 жовтня - регіональна школа–тренінг «Знай свої права та вмій їх захищати», м. Вінница. Організатор: «Фундація прав людини». Брала участь: Горяєва І.М.

На фото: учасники школи–тренінгу «Знай свої права та вмій їх захищати», 2004 р.

29-30 вересня - Всеукраїнська конференція «Етичні орієнтири третього сектору» за сприяння проекту Інституту Сталих Спільнот (ISC) «Мережа громадянської дії в Україні» (UCAN) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), м. Київ. Брала участь: Зеленіна В.А. детальніше...

На фото: Зеленіна В.А. з учасниками Всеукраїнської конференції «Етичні орієнтири третього сектору», 2004 р.
На фото: представниці громадського сектору України з Кшиштофом Становським, Президентом Фонду «Освіта для демократії» (Польща), 2004 р.
На фото: Музика Світлана (Міській благодійний фонд підтримки інвалідів «Народний форум», м. Херсон) та Зеленіна Валентина (ТІМО «Відкриті двері», м. Кіровоград) перед початком дискусійної панелі «Етика взаємовідносин донорів та ОГС», 2004 р.

5 серпня - обговорення громадськості Кіровоградщини декларації етичних засад діяльності неурядових організацій в Україні за сприяння проекту «Мережа громадянської дії в Україні» (UCAN), який впроваджував Інститут Сталих Спільнот (ISC) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), м. Кіровоград. Брали участь: Савенко Л.М., Зеленіна В.А., Прядко О.В.

2-3 серпня - тренінг «Основи громадянського представництва», м. Кіровоград. Організатори: ЦПТІ. Брали участь: Прядко О.В., Кузьменко А.А.

8-9 липня - тренінг «Інформаційне забезпечення процесу вирішення соціальних проблем на місцевому рівні», м. Кіровоград. Організатор: Кіровоградське обласне об’єднання громадян «Інститут соціокультурного менеджменту». Брали участь: Савченко Л.М., Прядко О.В.

На фото: під час чергової вправи тренінгу «Інформаційне забезпечення процесу вирішення соціальних проблем на місцевому рівні», 2004 р.

26-27 травня - Національна конференція «Тютюн – загроза здоров’ю і національному благополуччю України», м. Київ. Організатор: Український інформаційний центр з проблем алкоголю та наркотиків. Брала участь: Ротар Т.П.

28–30 березня - колегія Міжнародної Ради суспільних навчальних програм в межах проекту Центру підтримки творчих ініціатив «Розвиток системи інформаційно–методичного забезпечення процесу соціального розвитку територіальних громад та районів» за підтримки фонду Євразія, м. Алушта. Організатор: Центр підтримки творчих ініціатив. Брала участь: Савенко Л.М.

18-20 березня - тренінг «Фінансовий менеджмент для НГО», м. Кіровоград. Організатор: ЦПТІ. Брали участь: Савенко Л.М., Зеленіна В.А., Прядко О.В.

На фото: учасники тренінгу «Фінансовий менеджмент для НГО», 2004 р.

22-25 лютого - семінар–тренінг «Сучасні європейські стандарти забезпечення прав меншин» для лідерів молодіжних громадських організацій. Організатор: Громадська організація «Фундація прав людини». Брала участь: Прядко О.В.

2003 рік

17–19 грудня - школа–тренінг в межах проекту «За рівні права та можливості» (захист прав молодих інвалідів) за підтримки Посольства Канади в Україні. Організатор: громадська організація «Фундація прав людини». Брали участь: Чужа О.А., Шевченко Н.І.

28 листопада - навчальний семінар «Стратегія утвердження рівності між жінками і чоловіками в Україні» в рамках реалізації спільного проекту обласної державної адміністрації та Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Київської Школи Рівних Можливостей «Гендерну освіту – регіонам України» за підтримки Канадсько–українського гендерного фонду, м. Київ. Брала участь: Прядко О.В.

26–30 серпня - участь у складі Робочої групи по розробці Програм в межах проекту Центру підтримки творчих ініціатив «Розвиток системи інформаційно-методичного забезпечення процесу соціального розвитку територіальних громад і регіонів» за підтримки Фонду Євразія за рахунок коштів Агенства з Міжнародного розвитку США в рамках Національної програми «Розвиток соціальної взаємодії громадських організацій та державних закладів культури України», що реалізується ЦПТІ спільно з Міністерством культури і мистецтв України, м. Кіровоград. Організатор: «Центр підтримки творчих ініціатив». Брали участь: Савенко Л.М., Прядко О.В.

2001 рік

тренінг «Дизайн проекту», м. Київ. Організатор: Творчий Центр Каунтерпарт. Брали участь: Прядко О.В., Глущак О.В.

1999-2000 роки

дворічна очно-заочна «Школа лідерів НДО», м. Кіровоград. Організатор: Кіровоградська громадська організація «Центр підтримки творчих ініціатив» (ЦПТІ). Пройшла навчання Прядко О.В.

Facebook