Телевізійне інформаційне молодіжне об'єднання          

 
    Новини
    Історія
    Діяльність
    Обмін досвідом
    Наші проекти
    Звіти про діяльність
    Про нас у ЗМІ
    Партнери
    Радимо прочитати
    Інформаційний бюлетень
    ГО Кіровоградщини
 

Проект «Пазл-квест «Довгий шлях маленького робота Кіні» (Квест з програмування для підлітків), реалізований в рамках ініціативи Meet and Code, яка впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки TechSoup за фінансування SAP. Термін реалізації проекту: 17 жовтня 2019 року

Мета заходу – продемонструвати молоді, як із допомогою програмування можна втілити найсміливіші творчі ідеї.

В рамках проекту було проведено:

  • Пазл-квест «Довгий шлях маленького робота Кіні» (Квест з програмування для підлітків). Учасники, розділившись на команди, подорожували станціями і здобували частинки пазлів. Так вони відвідали станції: «Кодування», «Документальна», «Відновлювальна», «Графічна» та «Ремонтна майстерня». Зібравши усі частинки пазлу, виконували завдання з tankbot-ами та mbot-ми, програмуючі їх дії.
  • Інформаційну сесію «Видатні особистості в світі IT», де підлітки отримали змістовну інформацію про Стіва Джобса, Ілона Маска та інших видатних винахідників.

Учасники проекту: молоді юнаки та дівчата віком 13-17 років.

Результати події: До участі в тижні долучилося 71 особа. У заході взяли участь учні НВО № 6, Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв), гімназії-інтернату ІІ ступеня, ліцею «Сокіл».

Заходи проведено членами ГО ТІМО «Відкриті двері» спільно з партнером – Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Є.Маланюка в рамках Європейського тижня кодування. Заходи проекту було висвітлено на Кропивницькому місцевому недержавному інформаційно-розважальному телеканалі TTV