Телевізійне інформаційне молодіжне об'єднання          

 
    Новини
    Історія
    Діяльність
    Обмін досвідом
    Наші проекти
    Звіти про діяльність
    Про нас у ЗМІ
    Партнери
    Радимо прочитати
    Інформаційний бюлетень
    ГО Кіровоградщини
 

Проект від Посольства Королівства Нідерландів Програма «Матра/КАП»
«Інформаційна підтримка громадських організацій Кіровоградського регіону як засіб підвищення активності місцевих громад»

(№ проекту 05/19 термін реалізації:15.07.2005р.-28.02 2006р.)

        Проект направлений на сприяння підтримки громадських ініціатив регіону та взаємодії влади і громадських організацій.
        Мета: активізація діяльності місцевих громад шляхом надання інформаційної підтримки та розвиток соціальної взаємодії.
        Під час дії проекту проведено низку заходів, серед яких найбільш важливими є: проведення обласної конференції «Міжсекторна співпраця у вирішенні місцевих проблем» (Матеріали конференції) та створення навчально-документального фільму «Шлях до успіху» про діяльність найбільш успішних громадських організацій Кіровоградської області.

На фото: Президія Конференції «Міжсекторна співпраця у вирішенні місцевих проблем»: Манухін Валерій Костянтинович, голова Ленінської районної у місті Кіровограді ради, Бардадим Катерина, представник Посольства Королівства Нідерландів, Давидяк Сергій Валентинович, директор обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час Конференції “Міжсекторна співпраця у вирішенні місцевих проблем” лідери та представники НДО розповідали про свій досвід, ділилися думками про діяльність третього сектору. В Конференції взяли участь біля 100 осіб. Робоча група конференції опрацювала всі пропозиції, було підготовлено «Рішення Конференції», які ГО ТІМО «Відкриті двері», за дорученням учасників обласної конференції, направило голові Кіровоградської обласної державної адміністрації. За матеріалами обласної конференції “Міжсекторна співпраця у вирішенні місцевих проблем” видано збірку. Вперше на Кіровоградщині було створено і представлено громадськості навчально-документальний фільм “Шлях до успіху: НДО Кіровоградської області”. Завдяки реалізації проекту підвищилась обізнаність лідерів та представників НДО щодо можливостей громадського сектору та переваги консолідації зусиль громадськості для успішного вирішення соціально-значущих проблем місцевої громади. Знання, отримані представниками НДО під час реалізації проекту сприяли підвищенню якості діяльності громадських організацій, налагодженню партнерських стосунків з владними структурами, державними організаціями та ЗМІ. Якісне виконання проекту сприяло підвищенню іміджу організації.

На фото: Виступає Сергій Станіславович Жаданов, віце-президент Міжнародної наукової школи універсологїї.
На фото: Учасники конференції працюють над Пропозиціями: Авдєєв Анатолій Миколайович, журналіст видання «Просто газета», Віннік Марина Володимирівна, голова Кіровоградської обласної молодіжної організації «Інститут соціальної адаптації», Флоренко Лариса Львівна, представник обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Бочаров-Туз Володимир, представник громадської організації «Кіровоградське відділення ВБО ЛЖВС», Станкевич Людмила Олександрівна, президент ЦПТІ.
На фото: Учасники конференції працюють над Зверненням до голови Кіровоградської ОДА: Хмара Олексій Сергійович, президент ТО «ТОРО», Дурнов Володимир Андрійович, керівник ГО «Перспектива», Станкевич Людмила Олександрівна, президент ЦПТІ.

У навчально-документальному фільмі «Шлях до успіху», який вперше в Кіровоградській області було створено ТІМО разом з Кіровоградською обласною державною телерадіокомпанією, розповідається про діяльність чотирнадцяти, найбільш відомих організацій Кіровоградської області. Презентація фільму із залученням представників громадських організацій та владних структур, державних організацій, ЗМІ стало значною подією для НДО області.

Проект і його заходи сприяли розбудові громадянського суспільства в Кіровоградській області.