Телевізійне інформаційне молодіжне об'єднання          

 
    Новини
    Історія
    Діяльність
    Обмін досвідом
    Наші проекти
    Звіти про діяльність
    Про нас у ЗМІ
    Партнери
    Радимо прочитати
    Інформаційний бюлетень
    ГО Кіровоградщини
 

Проект «Громадським ініціативам – професійний рівень»
за фінансової підтримки Ініціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання” (ІСАР «Єднання»), (Грант № 089- 05-u-KV-KV013-UC-04-s05 термін реалізації: 20.10. 2005- 03.03.2006рр.)

        Під час дії проекту було проведено різноманітні заходи: семінар-тренінг для представників ОГС з побудови медійних кампаній, спрямованих на ефективне вирішення тютюнових проблем, під час якого учасники одержали нові знання про проблему тютюну та засоби його вирішення, як в Україні, так і за його межами, ознайомились з новими технологіями роботи з громадськістю; надані консультації з питань організації роботи місцевих громад щодо контролю над тютюном; проведені заходи з різними категоріями населення (лікарями, педагогами, молоддю, представниками влади та ОГС) з метою інформування про проблему та шляхи її вирішення в Україні та за її межами; проведений круглий стіл з проблеми контролю над тютюном «Чисте повітря» для лідерів та представників місцевих громад Кіровоградщини, ЗМІ, влади щодо можливостей обмеження наслідків куріння на місцевому рівні;підготовлено та розповсюджено серед лідерів та представників місцевих громад Кіровоградщини щомісячні інформаційні бюлетені з проблеми контролю над тютюном.
        Завдяки заходам за проектом: представники організацій громадянського суспільства Кіровоградської області були ознайомлені з сучасними підходами до вирішення проблем, пов’язаних з курінням; підвищилась обізнаність представників місцевих громад Кіровоградщини, ЗМІ, влади щодо важливості проблеми контролю над тютюном; було видано і розповсюджено інформаційні бюлетені з новинами щодо контролю над тютюном. Завдяки участі журналістів у заходах за проектом та їх висвітленню ЗМІ, громадськість отримала широкий доступ до інформації щодо дій з контролю над тютюном і мала можливість взяти участь у їх обговоренні.
        Представники влади та громадськості Кіровоградщини брали участь в обговоренні проблеми під час круглого столу «Чисте повітря».
        В усіх заходах за проектом взяли участь 287 осіб. Якісному виконанню проекту сприяло співробітництво з державними установами: Кіровоградським обласним центром «Здоров’я», Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва ім. О.М. Бойченка та ін.
        В заходах за проектом брали участь громадські організації «Український інформаційний центр з проблем алкоголю та наркотиків», «ОЖІС», ДЕГО «Флора», «Педагоги за мир та взаєморозуміння», «Січ», Центр виховання молоді «Чайка», Кіровоградська обласна організація товариства Червоного Хреста, науково-практичний ресурсний центр «Екологія сім’ї» та ін.

На фото: Під час круглого столу «Чисте повітря»: Нікітчук Ігор Іванович, викладач кафедри правознавства КДПУ ім. Володимира Винниченка, Дзядух Олена, журналіст газети «Новий погляд», Савенко Лариса Миколаївна, директор ОЮБ ім. О.М. Бойченка, Рижко Олександр Олексійович, обласний пульманолог, завідувач пульманологічним відділенням Кіровоградської обласної лікарні, Шмаєвич Ізраїль Наумович, директор авіакомпанії «УРГА» та ін.