Телевізійне інформаційне молодіжне об'єднання          

 
    Новини
    Історія
    Діяльність
    Обмін досвідом
    Наші проекти
    Звіти про діяльність
    Про нас у ЗМІ
    Партнери
    Радимо прочитати
    Інформаційний бюлетень
    ГО Кіровоградщини
 

Проект «Екологічні проблеми міста в полі зору молоді»
реалізований у рамках конкурсу малих грантів Творчого об’єднання «Технології оптимального розвитку особистості» (ТО «ТОРО») за фінансової підтримки фонду ім. Стефана Баторія
(Угода № 4 – ГО – 2009. Термін реалізації 04 серпня – 05 грудня 2009 р.).

        Мета: привернути увагу молоді та громадськості до конкретних екологічних проблем м. Кіровограда шляхом проведення фотоконкурсу (у формі снеп-шоту) та оформлення пересувної виставки робіт; визначити можливості їх вирішення через проведення круглого столу.
        В рамках проекту серед учнівської молоді проведено майстер класи із снеп-шоту та фотозйомки за участі професійного фотографа, фотоконкурс «Екологічні проблеми міста у полі зору молоді» у режимі «снеп-шоту», круглий стіл. Також в рамках проекту було розроблено макет та видано буклет «Екологічні проблеми міста Кіровограда», при оформленні якого були використані світлини - переможці фотоконкурсу.

На фото: Майстер-клас зі снеп-шоту проводить член ГО ТІМО «Відкриті двері», консультант проекту Олена Борисівна Завірюха.
На фото: Майстер-клас зі снеп-шоту проводить член ГО ТІМО «Відкриті двері», консультант проекту Олена Борисівна Завірюха.
На фото: Майстер-клас зі снеп-шоту проводить член ГО ТІМО «Відкриті двері», консультант проекту Олена Борисівна Завірюха.
На фото: Майстер-клас зі снеп-шоту проводить член ГО ТІМО «Відкриті двері», консультант проекту Олена Борисівна Завірюха.

Підсумковим заходом проекту став круглий стіл «Екологічні проблеми міста Кіровограда: шляхи їх подолання», за участю учнівської молоді - переможців та учасників фотоконкурсу «Екологічні проблеми міста в полі зору молоді», фахівців державних установ та громадських організацій. Зокрема, серед запрошених були: начальник спецінспекції Кіровоградської міської ради Іванов Віктор Анатолійович, перший заступник начальника Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства Токарчук Валентина Миколаївна, головний спеціаліст державного управління екології та природних ресурсів в Кіровоградській області Роменська Оксана Миколаївна, завідуюча сектором зв’язків з громадськістю і ЗМІ Державної екологічної інспекції в Кіровоградській області Кладченко Наталія Станіславівна, представники громадських організацій «Біосвіт», «Флора» та ін.
Під час круглого столу «Екологічні проблеми міста Кіровоград: шляхи їх подолання» було обговорено: актуальні проблеми екологічної ситуації в місті на сьогодні; роль державних програм у покращенні екологічного стану; проблема байдужості суспільства до навколишнього середовища; шляхи подолання проблеми; роль держави щодо покращення екологічної ситуації в регіоні; відбувся обмін досвідом вирішення екологічних проблем; виголошено побажання та пропозиції учасників круглого столу щодо покращення ситуації. Учнівська молодь отримала інформацію щодо подальшої участі в заходах екологічного спрямування.

На фото: Журі під час роботи (Останній Віталій Миколайович, начальник управління у справах сім’ї та молоді Кіровоградської ОДА, Ященко Тетяна Василівна, бібліотекар обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка, Роменська Оксана Миколаївна, головний спеціаліст Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Кіровоградській області, Завірюха Олена Борисівна, консультант проекту.
На фото: Журі визначилося з переможцями…
На фото: Ці роботи привернули увагу журі..
На фото: Менеджер проекту Різник Тетяна Станіславівна вручає нагороди переможцям конкурсу.

За підсумками фотоконкурсу була оформлена пересувна фотовиставка «Екологічні проблеми міста в полі зору молоді», яка виставлялась в публічних місцях м. Кіровограда – у кінотеатрі «Зоряний», обласному центрі дитячої та юнацької творчості, ЗОШ №4, гімназії ім. Т. Г. Шевченка, ОЮБ ім. О.М.Бойченка та ін.

На фото: Токарчук Валентина Миколаївна, перший заступник начальника Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства біля пересувної виставки переможців конкурсу.

Всі заходи даного проекту активно висвітлювалися в ЗМІ, тож громадськість міста мала змогу познайомитись з даним проектом та його результатами.