Телевізійне інформаційне молодіжне об'єднання          

 
    Новини
    Історія
    Діяльність
    Обмін досвідом
    Наші проекти
    Звіти про діяльність
    Про нас у ЗМІ
    Партнери
    Радимо прочитати
    Інформаційний бюлетень
    ГО Кіровоградщини
 

Проект «Спільні дії – єдина громада» реалізовано в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструвався ГО «Територія успіху» за фінансової підтримки Європейського Союзу (Номер проекту 2014-354-590-5-01-16-К)
Термін реалізації: 1 вересня – 31 грудня 2015 року.

Мета проекту – практична допомога родинам внутрішньо переміщених осіб вирішити життєві стресові ситуації, освоїтись в місті Кіровограді та налагодити дружні стосунки з його мешканцями.
В рамках проекту було проведено:

  • презентацію проекту «Спільні дії – єдина громада» за участі організаторів, партнерів та учасників проекту;
  • - видано інформаційний буклет «Кіровоград ГІД» накладом 1,0 тис. шт.;
  • для 2-х груп родин ВПО та родин мешканців міста було проведено:

2 тренінги «Соціальна адаптація та інтеграція в нових умовах життя» (для 2-х груп родин ВПО);
2 майстер-класи «Квілінг – мистецтво краси» (для 2-х груп родин ВПО та родин мешканців міста);
2 майстер-класи «Декупаж – чари своїми руками» (для 2-х груп родин ВПО та родин мешканців міста);
2 майстер-класи «Солодка флористика – створення оригінальних подарунків» (для 2-х груп родин ВПО та родин мешканців міста).
Результати проекту:
До участі в заходах проекту долучилися 34 родини ВПО та 42 родини мешканців міста Кіровограда. В рамках проекту родини ВПО отримали інформацію про місто, його інфраструктуру та місцезнаходження основних об’єктів культури, навчання, громадського харчування тощо з буклету «Кіровоград ГІД». В рамках тренінгів вони здобули практичні навички подолання стресу, досвід як діяти в надзвичайних ситуаціях, як пристосовуватись до нових умов життя.
Завдяки участі у майстер-класах родини ВПО налагодили дружні стосунки з родинами мешканців міста, знайшли нових друзів, організували власне безкоштовне змістовне дозвілля. Кіровоградці мали змогу подолати власні стереотипи та негативне ставлення щодо ВПО. Також в рамках майстер-класів учасники отримали нові знання щодо роботи в різних техніках хенд-мейд.
В рамках проекту була налагоджена співпраця з обласним штабом по роботі з ВПО при Кіровоградській ОДА; радником міністра соціальної політики з питань ВПО у Кіровоградській області С .Томашевською; координатором ВПО з Луганської та Донецької областей В. Куличко; регіональним благодійним фондом «Відкрита Україна»; Управлінням ДСНС України у Кіровоградській області; Кіровоградською обласною організацією Товариства Червоного Хреста в Україні.
Ця співпраця допомогла у залученні ВПО до участі в проекті; поширенні інформації про проект серед цільової аудиторії, мешканців міста, органів влади; поширенні буклету «Кіровоград ГІД» серед нових ВПО, що прибувають в місто; отриманні переселенцями корисної інформації про різні організації міста, до яких можна звернутися за допомогою.
Спільно з обласним штабом по роботі з ВПО при Кіровоградській ОДА та Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва було ініційовано благодійну акцію по збору теплих речей для родин ВПО.

Хід реалізації проекту активно висвітлювався в ЗМІ – 51 сюжет на обласному та місцевому телебаченні, в популярних газетах міста та області, а також на сайтах, форумах, у соціальних мережах.