Телевізійне інформаційне молодіжне об'єднання          

 
    Новини
    Історія
    Діяльність
    Обмін досвідом
    Наші проєкти
    Звіти про діяльність
    Про нас у ЗМІ
    Партнери
    Інформаційний бюлетень
    ГО Кіровоградщини
 

Проекти ТІМО

Командні роботоперегони, проведені у межах ініціативи Meet and Code, яка реалізовується організаціями SAP, Haus des Stiftens gGmbH, TechSoup Europe спільно з мережевим партнером в Україні Ресурсним центром ГУРТ

Термін реалізації проєкту: 25 – 27 жовтня 2022 р.

читати далі:->>

Воркшоп з 3D-моделювання та 3D-друку «Фантазуй та друкуй!», проведений у межах ініціативи Meet and Code, яка реалізовується організаціями SAP, Haus des Stiftens gGmbH, TechSoup Europe спільно з мережевим партнером в Україні Ресурсним центром ГУРТ.

Термін реалізації проєкту: 24 – 28 жовтня 2022 р.

читати далі:->>

Триденний навчальний інтенсив по роботі з графікою «Вивчай графіку – крокуй в ІТ!», проведений у межах ініціативи Meet and Code, яка реалізовується організаціями SAP, Haus des Stiftens gGmbH, TechSoup Europe спільно з мережевим партнером в Україні Ресурсним центром ГУРТ.

Термін реалізації проєкту: 19 – 21 жовтня 2022 р.

читати далі:->>

Адвокаційний проєкт «Скажемо булінгу «НІ!» у рамках «Кампанія з протидії булінгу та насиллю – на підтримку реформи освіти» за сприяння та підтримки ГО «Докудейз» (реалізований кіноклубом медіа просвіти з прав людини Docudays UA при ГО ТІМО «Відкриті двері»)

Термін реалізації: 01 березня – 31 червня 2021 року

читати далі:->>

Проект «Пазл-квест «Довгий шлях маленького робота Кіні» (Квест з програмування для підлітків), реалізований в рамках ініціативи Meet and Code, яка впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки TechSoup за фінансування SAP. (Договір № 09/85).

Термін реалізації проєкту: 17 жовтня 2019 року

читати далі:->>

Проект «Тиждень кодування у Кропивницькому», реалізований в рамках ініціативи Meet and Code, яка впроваджується Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP.

Термін реалізації: з 8 по 12 жовтня 2018 року.

читати далі:->>


Проект «Здоровий спосіб життя очима молоді» реалізовано в рамках конкурсу соціальних проектів «Громадська перспектива: ідея – дія – результат», що проводило Управління комунікацій з громадськістю Кіровоградської облдержадміністрації за рахунок коштів обласного бюджету (договір №2).

Термін реалізації: грудень 2017 року – лютий 2018 року.

читати далі:->>

Проект «Спільні дії – єдина громада» реалізовано в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструвався ГО «Територія успіху» за фінансової підтримки Європейського Союзу (Номер проекту 2014-354-590-5-01-16-К)

Термін реалізації: 1 вересня – 31 грудня 2015 року.

читати далі:->>

Проект «Інформаційно-консультативний центр з питань працевлаштування як засіб вирішення конкурентоспроможності молоді на ринку праці Кіровоградщини»
реалізований за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження» (грант МФВ № 43584).

Термін реалізації: 1 квітня – 30 вересня 2011 року

читати далі:->>

Проект «Екологічні проблеми міста в полі зору молоді» реалізований у рамках конкурсу малих грантів Творчого об’єднання «Технології оптимального розвитку особистості» (ТО «ТОРО») за фінансової підтримки фонду ім. Стефана Баторія (Угода № 4 – ГО – 2009.)

Термін реалізації 04 серпня – 05 грудня 2009 р.

читати далі:->>

Проект «Ви маєте про нас знати» реалізований у рамках конкурсу малих грантів Кіровоградського обласного об’єднання громадян «Інститут соціокультурного менеджменту» (КООГ«ІСКМ») за фінансовій підтримки фонду ім. Стефана Баторія, (№ угоди 02-09).

Термін реалізації 25 серпня – 25 грудня 2009 р.

читати далі:->>

Проект «Громадським ініціативам – професійний рівень» за фінансової підтримки Ініціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання” (ІСАР «Єднання»), (Грант № 089- 05-u-KV-KV013-UC-04-s05).

Tермін реалізації: 20.10. 2005- 03.03.2006рр.

читати далі:->>

Проект від Посольства Королівства Нідерландів Програма «Матра/КАП» «Інформаційна підтримка громадських організацій Кіровоградського регіону як засіб підвищення активності місцевих громад» (№ проекту 05/19)

термін реалізації:15.07.2005р.-28.02 2006р.

читати далі:->>

Публічне обговорення на тему: «Державна політика контролю над тютюном в Україні» Проект міжнародної громадської організації «Міжнародний центр перспективних досліджень» (МЦПД) Громадське лобіювання зменшення шкоди» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження», квітень – червень 2005 р.( Проект № 2408401.Угода від 01.01. 2005р.)

читати далі:->>

Facebook